Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 1,900 TL’lik oyun Epic Games Store’da ücretsiz oldu

1,900 TL’lik oyun Epic Games Store’da ücretsiz oldu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 1 dk okuma süresi
45 0
epic games

Steam Değeri 1,900 TL’yi aşan şahane oyun Marvel’s Midnight Suns Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Firaxis Games tarafından geliştirilen Marvel’s Midnight Suns bu taktik/strateji oyunu, popüler Marvel süper kahramanlarını XCOM tarzı bir savaş sistemine taşıyor.

Oyunda, dünyayı ele geçirmeye çalışan Hydra komplosuna karşı savaşmak için özel bir süper kahraman yaratıyorsunuz. Örümcek Adam, Blade, Kaptan Amerika, Demir Adam, Wolverine gibi ikonlar sizin kahramanınıza eşlik ediyor. Sıra tabanlı savaşlarda her tur hangi güçleri kullanacağınız, özelleştirilebilir kart destelerinize bağlı.

epic-games
epic games

İlginizi çekebilir; Epic Games bu sefer ücretsiz olarak “Chivalry 2” oyununu veriyor

Görevlere katılacak kahramanları siz seçiyorsunuz. Bu da benzersiz güç kombinasyonları sunuyor. Görevler dışında kahramanlarla etkileşime geçerek ilişkiler geliştirebilir, yeni yetenekler açabiliyorsunuz.

Firaxis, oyunu “RPG’nin hikayesi, ilişkileri ve kişileştirmesiyle devrimci yeni kart tabanlı taktik sistemini bir araya getiren nihai crossover etkinliği” olarak tanımlıyor.

Normalde 59,99 dolar olan Marvel’s Midnight Suns, 13 Haziran’a kadar Epic Games mağazasından tamamen ücretsiz edinilebiliyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir