Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 2024 Toyota Corolla Serisi Teknolojiye Odaklanacak

2024 Toyota Corolla Serisi Teknolojiye Odaklanacak

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
172 0
2024-toyota-corolla

Toyota, yeni 2024 Corolla ile teknolojiye odaklanacağını, ürün yelpazesinde yeni Corolla Hatchback, Touring Sport ve Sedan dahil olmak üzere çeşitli modeller olacağını açıkladı. İşte detaylar.

Toyota, 2024 Corolla serisini yeni teknolojik özelliklerle güncelledi. Yeni seri, akıllı telefon tabanlı dijital anahtar, nanoe-X™ hava kalitesi sistemi ve modaya uygun yeni renk seçenekleri gibi özellikler sunuyor.

Akıllı Telefon Tabanlı Dijital Anahtar

2024 toyota corolla

Yeni 2024 Corolla, akıllı telefon tabanlı dijital anahtar ile birlikte geliyor. Bu özellik, fiziksel bir anahtarlığa alternatif olarak araca bir akıllı telefon aracılığıyla erişilmesine ve sürülmesine olanak tanıyacak.

İlginizi çekebilir; Ferrari, Spor Otomobilleri için Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Akıllı Dijital Anahtar Apple ve Android telefonlarla uyumlu olacak ve her araç için beş adede kadar ayrı profilin saklanmasına izin verecek. Yetkili bir kullanıcının kapı kilidini açmak ve aracı çalıştırmak için telefonunu yanında bulundurması yeterli olacakken, erişim sağlamak için bir uygulama aramaya gerek duymayacak.

nanoe-X™ Hava Kalitesi Sistemi

Yeni Corolla ayrıca, araç içindeki virüsler, bakteriler, alerjenler ve kötü kokularla mücadele eden nanoe-X™ hava kalitesi sistemine de sahip. Bu sistem, havayı nanometre boyutundaki partiküllerden arındırarak kabin hava kalitesini iyileştirecek.

Corolla’nın yeni renk seçenekleri arasında modaya uygun Süper Yeşil metalik de bulunuyor. Bu renk, Corolla’nın sportif ve şık görünümünü daha da vurgulamayı amaçlıyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir