Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. 450’den Fazla Yeni Uzantı Firefox Android Sürümüne Eklendi

450’den Fazla Yeni Uzantı Firefox Android Sürümüne Eklendi

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
22 0
firefox

Masaüstü ve Android platformlarda en az popüler web tarayıcılarından birisi olan Firefox için Mozilla, Android sürümünde kullanılmak üzere 450’den fazla özel uzantı entegre ettiğini duyurdu. Peki, mobil tarayıcının kullanım oranı bu sayede artacak mı?

Seveceğiniz yeni uzantılar artık Android için Firefox tarayıcıda

Uzantılar, kullanıcılar için yeni özellikler ve seçenekler sunarak internette gezinmeyi daha basit ve verimli hale getiriyor. Mobil internet tarayıcılarının eksik olduğu bir alan olan bu eklentiler, Mozilla sayesinde büyük ölçüde gideriliyor.

Android

Firefox tarayıcı için yayınlanan 450’den fazla yeni uzantı birçok alanı kapsıyor. Kullanıcıların kendi isteklerine göre mobil tarayıcıyı revize etmelerine olanak sunuluyor. Uzantılar, anti-tracker ve reklam engelleyiciler gibi gizlilik araçlarından üretkenlik araçlarına, sekme yöneticilerine, çevirmenlere ve çok daha fazlasına kadar çeşitli kullanışlı özellikler sağlıyor. Kullanıcılar, yeni tarayıcı eklentilerini Mozilla‘nın Firefox Tarayıcı Eklentileri sayfası üzerinden indirebilecek.

Mozilla, mobil tarama deneyiminizi bu bağlamda daha hızlı, daha güvenli ve daha eğlenceli hale getirebileceğinizi aktardı. Tüm bunlara rağmen, mobil pazarda Firefox; Chrome ve Safari gibi rakiplerine kıyasla oldukça geride yer alıyor. Söz konusu bu yeni entegrasyon sayesinde tarayıcının popülerliği artabilir. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir