Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple WWDC 2024 etkinliği nasıl izlenir?

Apple WWDC 2024 etkinliği nasıl izlenir?

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
32 0
wwdc-2024-apple-park

Apple, 10 Haziran’da gerçekleşecek olan Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nın (WWDC) açılış konuşmasında yeni yazılımlarını tanıtacak. Pazartesi günkü etkinlikte iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, tvOS 18, watchOS 11 ve visionOS 2’nin yanı sıra OpenAI ile söylentilere konu olan bir yapay zeka ortaklığının duyurulması bekleniyor.

WWDC açılış konuşması, Cupertino’daki Apple Park’tan Türkiye saat ile 20:00’da canlı olarak yayınlanacak.

Apple WWDC 2024 etkinliği nasıl izlenir?

YouTube Üzerinden İzleme En kolay yöntem, YouTube’da canlı yayını takip etmek olacak. Etkinlik başladığında yukarıdaki YouTube bağlantısından canlı yayına erişilebilecek.

Safari veya Diğer Tarayıcılar ile İzleme Herhangi bir Mac, iPhone veya iPad’den Safari ya da Chrome gibi tarayıcılar üzerinden de açılış konuşmasını izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Google, 911’i mesajlar uygulamasına entegre ediyor

Apple TV Uygulaması ile İzleme Apple’ın TV uygulaması üzerinden de MacBook, iPhone, iPad ve Apple TV’den etkinliği takip edebilirsiniz. Uygulamadaki bağlantı etkinlik öncesinde aktif hale gelecek.

Windows PC ile İzleme Windows 10/11 bilgisayarlardan Microsoft Edge tarayıcısı üzerinden de Apple’ın canlı yayınını izlemek mümkün olacak.

Apple Geliştirici Uygulaması/Web Sitesi Son olarak Apple Developer uygulaması ve web sitesinden de açılış konuşmasına erişilebilecek. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir