Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple Yeni Mac’lerin Tanıtacağı Etkinliği Duyurdu!

Apple Yeni Mac’lerin Tanıtacağı Etkinliği Duyurdu!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
78 0
apple

Apple Mac bilgisayarlarla ilgili yeni özellikleri ortaya çıkarabilecek yeni bir etkinlik duyurdu. Yayın 30 Ekim’de Türkiye saatiyle 03:00’te gerçekleşecek.

Etkinliğin adı “Korkunç Derecede Hızlı” olarak çevrilebilecek “Scary Fast” olacak. Tema, 31 Ekim’de gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı’nı hatırlatıyor. Ayrıca, resmi web sitesindeki animasyon, macOS Finder simgesini ortaya çıkararak gelişlerini doğruluyor. Apple’ın gelecek cihazlarıyla ilgili resmi ayrıntıları önümüzdeki Salı günü öğreneceğiz.

Tüm herkes lansman detaylarını apple.com adresinden veya markanın resmi YouTube kanalından takip edebilecekler.

İlginizi çekebilir; MediaTek Dimensity 9300, AnTuTu Benchmark’ta 2 Milyon Puanın Üzerinde Etkileyici Bir Performans Seriliyor!

Analistlere göre sunum büyük olasılıkla yeni Mac’lere odaklanacak. Bilgisayar serisi bu yıl sadece mini versiyona güncellendi ve bu nedenle odak noktası iMac ve MacBook Pro olmalı, özellikle de iPhone ve Apple Watch gibi diğer ürünler zaten piyasaya sürülmüş durumda.

Bloomberg’den Mark Gurman, bu ayın sonunda Mac’ler etrafında dönen bir ürün etkinliğini ortaya çıkarmıştı. Gurman, şirketin 2021’de piyasaya çıkan M1 çipli güncellenmiş ve uzun süredir gecikmiş yeni 24 inç iMac’i duyurabileceğini de sözlerine eklemişti. 13, 14 ve 16 inç MacBook Pro’lar da etkinliğin bir parçası olabilir. Ancak, gelecek bilgisayar cihazlarının M3 yonga setine sahip olup olmayacağı henüz belli değil.

Ek olarak bir başka beklenti de yeni bilgisayarlarda yer alması muhtemel yeni M3 çiplerinden de gelmesi bekleniyor. Etkinlik hakkında neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

Kaynak: MacRumors CNBC

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir