Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple’ın planları ortaya çıktı: iPhone 17 çok daha ince olacak

Apple’ın planları ortaya çıktı: iPhone 17 çok daha ince olacak

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
69 0
iphone-17

Ünlü teknoloji muhabiri Mark Gurman, haftalık bülteninde önemli bir iddiada bulundu. Gurman’a göre Apple, 2025 yılında piyasaya süreceği iPhone 17 modelinde önemli bir incelme yapacak. Şirketin aynı zamanda daha ince bir MacBook Pro ve Apple Watch modeli üzerinde de çalıştığı belirtiliyor.

Gurman, yeni iPad Pro serisinin devam etmesini istediklerini ancak tüm modellerin daha ince olup olmayacağının henüz belli olmadığını ifade ediyor. Teknoloji devi, iOS 18, iPadOS 18 ve macOS Sequoia’nın ilk betalarını bu yaz sonu kullanıma sunacak. Ancak yapay zeka özelliklerinin sınırlı kalması bekleniyor.

iphone 17
2006719254

İlginizi çekebilir; Microsoft, tepki çeken Recall özelliğini erteliyor

Resmi sürümün sonbaharda çıkmasının ardından özetleme, bildirim ve mesaj yetenekleri gibi mevcut AI özellikleri önizleme aşamasına geçecek. Duyurulan diğer birçok yapay zeka özelliğinin ise 2025’e kadar ertelenmesi öngörülüyor. Bununla birlikte, ChatGPT entegrasyonunun bu yıl içinde hayata geçirilmesi planlanıyor.

Gurman son olarak, Apple’ın OpenAI’ye ChatGPT entegrasyonu için ödeme yapmadığını aktardı. OpenAI’nin Apple müşteri kitlesine erişimden memnun olduğu ve entegrasyon yoluyla yeni müşterilere güvendiği belirtiliyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir