Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Architecht ‘in Yeni Reklam Filminde Finansal Dünyanın “Gizli Kahramanları” Açığa Çıkıyor

Architecht ‘in Yeni Reklam Filminde Finansal Dünyanın “Gizli Kahramanları” Açığa Çıkıyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 4 dk okuma süresi
115 0
Architecht

Architecht, Türkiye’nin güçlü bankacılık sisteminin perde arkasındaki gerçek kahramanlarını yeni reklam filmiyle gözler önüne seriyor. “Kahramanlar Görünmez” sloganıyla yayına giren reklam filminde hayatımızı kolaylaştıran finansal işlemlerin arkasındaki gizli kahramanların üstün çabalarını ve finansal teknoloji dünyamızdaki kritik rollerini vurgulayarak, onlara hak ettikleri saygı ve takdiri sunuyor.

Türkiye’nin finansal teknoloji alanında öncü ismi Architecht, Türkiye’deki 11 farklı bankanın ve globalde 5 bankanın ana bankacılık sistemlerini yöneterek, milyonlarca insanın sorunsuz ve kesintisiz bir bankacılık deneyimi yaşamasına imkan tanıyor. Architecht, ses getiren yeni reklam filminde Türkiye’nin globalde tanınan güçlü bankacılık sistemini ve bu sistemin arkasındaki gerçek kahramanları ön plana çıkarıyor. Reklam filmi, otomobil kullanımından, saatlerin işleyişine, telefon görüşmelerinden basit ev işlerine kadar, her gün karşılaştığımız ve sorunsuz işleyişiyle fark edilmeyen rutinler üzerinden bir paralellik kuruyor. Bunun yanı sıra, finansal sistemlerin pürüzsüz işleyişini ön plana çıkararak, bu sistemlerin günlük yaşamımızdaki kritik rolünü gözler önüne seriyor. Reklam, bankacılık sistemlerinde yaşanabilecek en küçük aksaklıkların bile günlük işlerimiz üzerinde ne denli büyük etkilere sahip olabileceğini vurgulayarak, bu sistemlerin sürekli ve hatasız çalışmasının altını çiziyor. Bu anlamda, Architecht’in reklam filmi, sadece finansal hizmetlerin sorunsuz işleyişine değil, aynı zamanda bu sistemlerin arkasındaki emeğe ve uzmanlığa da dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir; Windows 11 Voice Clarity Özelliğini Herkese Açıyor

Architecht’in filmi, yalnızca bir reklam filmi olmanın ötesinde, sektördeki tüm çalışanlara bir teşekkür niteliği taşıyor. Architecht, bu film ile Türkiye’nin mükemmel bankacılık sistemine katkıda bulunan unsurların, yani gerçek kahramanların, emeklerini ve başarılarını takdir etmeyi amaçlıyor.

Gerçek kahramanlarımız Teknolojimizin Mimarları

Yayınlanan reklam filmiyle ilgili görüşlerini paylaşan Architecht Genel Müdür Yardımcısı Şule Hatun Avşaroğlu “Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan ve genellikle farkına varmadığımız finansal işlemlerin sorunsuz işleyişi, bizim için büyük bir başarı ve sorumluluk kaynağı olarak görülüyor. Bu başarının arkasında, her gün özveriyle çalışan ekiplerimiz ve yenilikçi çözümlerimiz yatıyor. Reklam filmimiz, sadece Architecht’in sunduğu ürün ve hizmetlerin değil, aynı zamanda finansal sistemlerin günlük hayatımızdaki kritik rolünü ve bu sistemlerin kusursuz işleyişini sağlayan profesyonel ekiplerin önemini vurguluyor. Filmimiz, sektördeki tüm ürün yöneticilerine, iş ortaklarına ve çalışanlara yönelik bir takdir ifadesi olmanın yanı sıra, finansal hizmetlerin sorunsuz işleyişine katkıda bulunan herkesin emeğine duyduğumuz derin saygıyı da yansıtıyor” açıklamasında bulundu.

Architecht’in reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir