Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Call of Duty: Black Ops 6 tanıtım tarihi belli oldu!

Call of Duty: Black Ops 6 tanıtım tarihi belli oldu!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
52 0
Call-of-Duty-Black-Ops-6

Activision, Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6 ‘yı ilk resmi teaserla duyurdu. Xbox ise 9 Haziran’daki etkinliğinden hemen sonra oyunla ilgili özel bir gösterim yapacağını açıkladı.

Black Ops 6 Seride Yeni Bir Dönem Başlatacak Activision’ın sosyal medya paylaşımına göre Black Ops 6, serinin “karanlık yeni bir bölümünü” temsil edecek. Daha önceki sızıntılar oyunun Körfez Savaşı’nda geçeceğini ve açık dünyaya sahip olacağını öne sürüyordu.

İlginizi çekebilir; Ubisoft’un ücretsiz FPS oyunu XDefiant piyasaya sürüldü

Black Ops 6 Xbox Game Pass’e Gelecek Mi? Wall Street Journal’a göre Microsoft, Call of Duty: Black Ops 6’yı ayrı satmak yerine Xbox Game Pass’e ekleyecek. Bu, oyun abonelik hizmetlerinde büyük bir strateji değişikliğine işaret ediyor.

Haziran Xbox Etkinliğinden Neler Bekleniyor?

Xbox’ın büyük Haziran etkinliğinde Call of Duty: Black Ops 6 dışında Gears of War 6, yeni bir DOOM oyunu ve daha fazla özel oyun duyurusunun gelmesi bekleniyor. Starfield’ın PlayStation 5’e gelmesi de muhtemel. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

Kaynak: VGC Xbox

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir