Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Discord üzerinden para kazanma dönemi başlıyor!

Discord üzerinden para kazanma dönemi başlıyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
20 0
Discord

Discord, geliştirici topluluğunu desteklemek için yeni para kazanma özelliklerini duyurdu. ABD, Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği’ndeki geliştiricilere sunulan güncellemeler, platformda başarılı işletmeler kurmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Discord, geliştiricileri desteklemek için platform ücretini ilk 1 milyon dolar kümülatif brüt satış için yüzde 30’dan yüzde 15’e düşürdü. Bu girişim, gelecek vaat eden geliştiricilerin daha fazla gelir elde etmesini ve projelerine yeniden yatırım yapmasını sağlamayı hedefliyor.

Uygulamalar için yeni bir mağaza yüzeyi geldi. Geliştiriciler, uygulamalarının premium tekliflerini Discord içinde bir mağazada satabilecek. Kullanıcılar da uygulamaları ve premium içerikleri kolayca görüntüleyip satın alabilecek.

İlginizi çekebilir; Instagram DM Klasörleme Özelliği ile Tanışın

Discord
Discord

Discord, geliştiricilerin geri bildirimleri doğrultusunda uygulamalar için tek seferlik satın alma seçenekleri sunuyor. Geliştiriciler, dayanıklı ve tüketilebilir premium öğeleri tek seferlik satın alma olarak sunabilecek.

Yeni analiz araçları, geliştiricilerin kullanıcı davranışlarını anlamasına ve tekliflerini optimize etmesine yardımcı olacak. Veriler CSV dosyası olarak dışa aktarılabilecek.

Discord, geliştiricilerin uygulamalarında farklı abonelik kademeleri sunmasına olanak tanıyacak çoklu abonelik desteği üzerinde çalışıyor.

Yeni özellikler şu anda ABD, Birleşik Krallık ve AB’deki geliştiriciler tarafından kullanılabiliyor. İndirimli platform ücreti hemen geçerli olurken, diğer özellikler de kısa sürede kullanıma sunulacak.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir