Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. EA, AAA Oyunlarına Oyun İçi Reklam Eklemeye Hazırlanıyor!

EA, AAA Oyunlarına Oyun İçi Reklam Eklemeye Hazırlanıyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 1 dk okuma süresi
63 0
EA

Electronic Arts (EA), oyunlarında reklamlar göstermeye başlamayı düşünüyor. Şirketin CEO’su Andrew Wilson, bu konuyu yatırımcılarla yaptığı bir toplantıda doğruladı.

Wilson, EA ‘nın oyunlarda reklamları “düşünceli bir şekilde” kullanmak istediğini ve bu konuda hala araştırma aşamasında olduklarını belirtti. CEO, oyun içi reklamların şirketin büyümesi için bir fırsat olabileceğine işaret etti.

İlginizi çekebilir; Valorant tam ekran olmuyor: İşte çözümü!

Ancak EA’nın bu planları tam olarak ne zaman hayata geçireceği ve hangi oyunlarda reklamların yer alacağı henüz belli değil. Wilson, belirli oyun serilerinde topluluklara daha uygun reklamlar gösterilebileceğini ve reklamların sadece oyunlarla sınırlı kalmayacağını da dile getirdi.

EA’nın bu hamlesi, oyuncular tarafından nasıl karşılanacağı ise merak konusu. Birçok oyuncu, oyun deneyimlerinin reklamlarla kesintiye uğramasından hoşlanmayabilir.

EA’nın önümüzdeki aylarda bu planlar hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir