Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games 17 Ücretsiz Oyun Dağıtacak! İşte İlk Oyun

Epic Games 17 Ücretsiz Oyun Dağıtacak! İşte İlk Oyun

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
25 0
epic-games

Epic Games Store bu yılbaşında 17 ücretsiz PC oyunu sunacak. Şirketin büyük Noel promosyonu birkaç yıldır devam ediyor ve 2022’de 15 ücretsiz oyun verilmişti.

Neredeyse iki düzine ücretsiz oyun hakkındaki bilgiler, tanınmış sızdırıcı billbil_kun tarafından ortaya çıkarıldı. Kendisi son yıllarda PS Plus ve Game Pass gibi hizmetlerde sunulacak oyunlara ilişkin ay ay yaptığı tahminlerle ün kazandı.

İlginizi çekebilir; Dolar Kuruna Geçiş Dur Durak Bilmiyor: EA de Dolara Geçti

Listedeki ilk oyun indirilmeye sunuldu bile. Epic Games Store, Witch Queen, Beyond the Light ve Fortress of Shadows seferlerini içeren bir sürüm olan Destiny 2: Classic Collection‘ı ücretsiz kullanıcıların beğenisine sundu. Pakette oyuncular 37 silah ve 15 parça egzotik zırhın yanı sıra durağanlık gücüne de erişebiliyor.

Epic Games’in bir sonraki ücretsiz oyunları ne zaman açıklanacak?

Destiny 2: Classic Collection, 19 Aralık tarihine kadar oyuncular tarafından kullanılabilir olacak. billbil_kun’a göre, ücretsiz oyunlar sonuncusunun sunulacağı 4 Ocak tarihine kadar haftalık olarak sunulacak.

Epic Games Store’un bu yılbaşı gecesi 17 ücretsiz oyun vereceği bilgisine rağmen, sızıntı yapan kişi oyunların isimlerini açıklamadı.

Geçtiğimiz günler platform, GigaBash ve Predecessor isimli oyunlar, oyunseverlerin beğenisine sunuldu. GigaBash, içinde aksiyon dolu arenaların ve eğlenceli dövüş mekaniklerinin bulunduğu bir oyun olarak dikkat çekiyor. Hem tek kişilik moduyla hem de çok oyunculu deneyimiyle oyun tutkunlarına geniş bir yelpaze sunuyor. Diğer yandan, Predecessor adıyla karşımıza çıkan oyun ise, MOBA ve FPS temalarını başarıyla harmanlayan bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Peki, Epic Games’in yeni serisindeki ilk ücretsiz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir