Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games 620 Liralık Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games 620 Liralık Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
93 0
epic

Epic Games, oyunculara haftalık oyunlar hediye ederek kütüphanelerine daha da fazla değer katan cömert girişimiyle tanınıyor. Epic Games Super Meat Boy Forever oyununu, önümüzdeki yedi gün boyunca platformda ücretsiz olarak oynanılmasına imkan tanıyacak. İşte detaylar.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, GTA 5, The Outer Wilds ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok büyük oyunun zaten ücretsiz olduğunu sizlere aktarmıştık. Geçen Perşembe (15) gününden bu yana ücretsiz olan en son oyun, tüm meraklıların keyifle oynayabileceği gerçek bir off-road yarış simülatörü olan Dakar Desert Rally idi.

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman Super Meat Boy Forever’ın fragmanına ve kısa açıklamasına aşağıdan göz atın!

Çılgın ve zorlu bir oynanışa sahip Super Meat Boy Forever’da oyuncular, Meat Boy ve ortağı Bandage Girl’ün kontrolünü ele alarak kızları Nugget’ı Dr. Fetus’un elinden kurtarmak için prosedürel olarak oluşturulmuş bir dizi seviyenin üstesinden geliyorlar.

İlginizi çekebilir; Intel Core i3 13100F ve ASUS RTX 3060 12 GB Hazır Sistem Oyun Performansı!

Devam oyununda basit ve duyarlı kontrollerin yanı sıra kaçışlar ve çok farklı güçler de dahil olmak üzere ustalaşılması gereken çeşitli hareketler ve beceriler yer alıyor. Ana senaryoya ek olarak, oyun ayrıca günlük mücadeleler ve becerilerinizi geliştirmek için bir eğitim odası da dahil olmak üzere çeşitli ek oyun modları sunuyor.

Super Meat Boy Forever oynamaya değer mi?

Steam’de Super Meat Boy Forever için ortalama oyuncu puanı “nötr” iken, Metacritic’teki ortalaması 66 puandır. Yani oyunun eğlenceli olduğunu ancak “alışılmışın dışında” bir şey sunmadığını söylemek mümkün.

Tam fiyatının 620 TL olduğu düşünüldüğünde, oyunun tadını tavizsiz bir şekilde çıkarmak için ücretsiz olarak kullanmaya değer. Ne de olsa ücretsiz, değil mi?

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunu nasıl alırım?

Super Meat Boy Forever’ı Epic Games Store’dan ücretsiz olarak kullanmak çok basit. Öncelikle, elbette platformda bir hesabınızın olması gerekiyor. Ardından bu bağlantıya tıklayın, “Al” seçeneğine gidin ve işte, oyun zaten kişisel kitaplığınıza kaydedildi. Şimdi sadece indirin ve keyfini çıkarın!

Oyunun Epic Games Store’da zaten ücretsiz olarak mevcut olduğunu ve önümüzdeki Perşembe’ye kadar ücretsiz erişlebilecek. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir