Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Epic Games Bu Hafta İki Oyun Hediye Ediyor!

Epic Games Bu Hafta İki Oyun Hediye Ediyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
84 0
epic

Epic Games Store bir kez daha önümüzdeki hafta boyunca indirip saklayabileceğiniz iki ücretsiz oyun sunuyor. Surviving the Aftermath ve Earthlock oyunlarını 23 Kasım’a kadar ücretsiz sahip olabileceksiniz. İşte detaylar.

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyun, oyuncunun felaketlerden ve saldırılardan korunması gereken bir koloni ile medeniyeti yeniden inşa etmesine olanak tanıyor.

İlginizi çekebilir; Petrol Ofisi, BP Türkiye’yi Satın Alıyor!

Toplamda, Surviving the Aftermath 130 benzersiz binaya ve kolonideki görevlerin performansını artırmak için yönlendirilebilecek 80’den fazla uzmana sahip. Bu arada oyuncu, kıyamet hakkındaki gerçeğe daha da yaklaşarak meydana gelen olaylar hakkında daha fazla şey keşfedecek.

İşte Epic Games’te ücretsiz yayınlanan Surviving the Aftermath oyununa ait fragman:

Surviving the Aftermath Epic Store’da nasıl ücretsiz olarak kullanılabilir?

Surviving the Aftermath ve Earthlock oyununu Epic Store’da ücretsiz olarak kullanmak için buraya tıklayarak sayfasına git ve “Al “a tıkla. Teklifin bu Perşembe (16’sı) saat 1’de başladığını ve bir hafta boyunca geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Epic Games’te ücretsiz oyunlar nasıl alınır?

Epic Games, her hafta düzenli olarak ücretsiz oyunlar sunan bir dijital oyun dağıtım platformudur. Bu oyunlara sahip olmak için öncelikle Epic Games hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yoksa, Epic Games web sitesi üzerinden oluşturabilirsiniz.

Hesabınız varsa, ücretsiz oyunları almak için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Web sitesi veya Launcher uygulamasını açın.
  2. Ücretsiz oyunlar sayfasına gidin.
  3. Almak istediğiniz oyuna tıklayın.
  4. Yükle düğmesine tıklayın.

Oyun, kütüphanenize eklenecektir. Bu oyunları, Epic Games Launcher üzerinden istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Epic Store’daki yeni ücretsiz oyunları beğendiniz mi? Teknoloji Kampüsü’nün sosyal ağlarında bize bildirin! Ayrıca bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir