Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Epic Games bu sefer ücretsiz olarak “Chivalry 2” oyununu veriyor

Epic Games bu sefer ücretsiz olarak “Chivalry 2” oyununu veriyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
44 0
epic-games

Epic Games, haftalık ücretsiz oyun kampanyası kapsamında bu haftayı Ortaçağ dönemindeki destansı savaşları konu alan Chivalry 2 oyunuyla karşılıyor. Torn Banner Studios tarafından geliştirilen bu çok oyunculu aksiyon oyunu, 30 Mayıs Perşembe gününden itibaren 5 Haziran’a kadar Epic Games mağazasından ücretsiz olarak edinilebilir.

Chivalry 2, oyuncuları kılıç çarpışmalarından alevli ok fırtınalarına, Avrupa kalelerinin uzun kuşatmalarından çok daha fazlasına kadar ikonik ortaçağ savaş anlarının tam da ortasına yerleştiriyor. 64 kişiye kadar çevrimiçi maçlara ev sahipliği yapan oyunda, dört farklı sınıf ve 12 alt sınıf arasından seçim yapılabiliyor. Her sınıfın kendine özgü silah ve yetenekleri bulunuyor.

İlginizi çekebilir; Dragon Quest 3 HD-2D Yeniden Yapımı Tüm Platformlara Geliyor!

Destansı ortaçağ aksiyon filmlerinden ilham alan Chivalry 2, sinematik savaş sahneleriyle büyük ölçekli dövüşleri bir araya getiriyor. Oyuncular, gerçekçi kale kuşatmalarında ve turnuva arenalarında mücadele edebiliyor.

Epic Games üyeleri, 5 Haziran Perşembe gününe kadar Chivalry 2’yi Epic Games mağazasından kütüphanelerine ekleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilir. Önümüzdeki hafta ücretsiz olacak oyunun ne olacağı ise merak konusu. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir