Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Epic Games Harika Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Harika Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
37 0
epic

Epic Games bu hafta yeni bir ücretsiz oyun daha yayınladı. Oyun platformunun bu seferki yeni oyunu mars’ta geçen Deliver Us Mars. Bir önceki temanın devamı niteliğindeki bu oyun sizi Mars’ta zengin ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor ve Deliver Us The Moon’un devamı niteliğinde bir bilim kurgu macerası sunuyor. Tomb Raider’ı anımsatan mekanikleri ile ödüllü bağımsız oyun, güzel grafikler ve saatlerce keşif imkanı sunuyor.

Deliver Us Mars’ın konusuna göre, insanlık yok olmaya yakındır, ancak hala umut olabilir. Mars’tan gelen bir yardım çağrısının ardından, Dünya’daki en genç astronot olan Kathy Johanson, insanların hayatta kalmasını garanti edebilecek koloni gemilerini kurtarmak için gönderilir.

İlginizi çekebilir; Steam Oyun Fiyatını Türk Lirasına Çeviren Chrome Eklentisi Çıktı!

Kızıl Gezegen’deyken, astronot düşmanca ve kurak bir ortamla karşılaşacak ve Outwards grubunun üyeleri tarafından bırakılan bir gizemin izlerini araştıracaktır. Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz:

YouTube video

Deliver Us Mars’ı ücretsiz olarak nasıl kütüphaneme eklerim?

Deliver Us Mars’ı Epic Games üzerinden ücretsiz olarak kullanmak için buraya tıklayarak sayfasına gitmeniz ve “Al” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Teklifin bu Perşembe (23’ü) saat 1’de başladığını ve bir hafta boyunca geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Promosyon dönemi dışında, Deliver Us Mars’ın temel sürümü Epic Store’dan 140 TL karşılığında satın alınabilir.

Epic Games Store’daki yeni ücretsiz oyunları beğendiniz mi? Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir