Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games İki Harika Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games İki Harika Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
8 0
epic-games

Epic Games Store bugün iki ücretsiz oyun daha yayınladı. Şirket bu kez yüksek bütçeli bir oyunu The Evil Within ücretsiz hale getirdi. Buna ek olarak, bağımsız oyun Eternal Threads de ücretsiz olarak geliyor.

Oyunlar 26’sına kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Sonsuza kadar sizin olacak ücretsiz oyunları kullanmak için önümüzdeki Perşembe gün ortasına kadar vaktiniz var.

Promosyondan yararlanmak ister misiniz? Epic Store’da ücretsiz olan oyunlar hakkında daha fazla ayrıntıya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Epic Store’da haftanın ücretsiz oyunları

YouTube video

Bethesda tarafından üretilen The Evil Within, ünlü Shinji Mikami imzalı bir korku oyunudur. Son teknoloji grafiklere ve üçüncü şahıs oynanışına sahip olan oyun, sizi gizemlerle çevrili bir katliamı araştırmak zorunda olan Sebastian Castellanos’un yerine koyuyor.

İlginizi çekebilir; Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Oyun Cadılar Bayramı için harika bir seçimdir ve ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldüğü için PC’de çalıştırmak için çok ağır değildir. Oyunun yanı sıra devam oyununun da Xbox Game Pass’te yer aldığını ve bulut üzerinden oynanışı desteklediğini belirtmek gerekir.

eternal-threads

Öte yandan Eternal Threads, daha hafif bir temaya sahip, ancak aynı zamanda bolca eğlence sağlayabilecek bir oyun. Cosmonaut Studios’un bağımsız oyunu son teknoloji grafiklere sahip ve oyuncuya altı karakterin hikâyesini takip etme sorumluluğu veriyor.

Zaman yolculuğu mekaniği ile oyun, oyuncunun hikayeyi farklı şekillerde takip etmesine olanak tanıyor. Zaman yolculuğu araçlarını kullanarak seçimleri değiştirmek de mümkündür.

Ücretsiz oyunları nasıl alabilirim?

Epic Games Store’daki ücretsiz oyunları kullanmak için oyun mağazasında ücretsiz bir hesap oluşturman yeterli. Ardından Eternal Threads ve The Evil Within sayfasına git ve “Al” butonuna tıkla.

Oyunlar Epic Games Store kütüphanenize bağlanacak ve sonsuza kadar ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Ancak unutmayın: Oyunlar Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu yüzden acele edin ve bu iki harika oyunu PC’de ücretsiz olarak edinin! Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir