Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games iki yeni ücretsiz oyun veriyor

Epic Games iki yeni ücretsiz oyun veriyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 4 dk okuma süresi
57 0
epic games

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Epic Games’in bu hafta ücretsiz oyunları Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3 oldu. İşte detaylar.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, GTA 5, Death Stranding, Deus Ex: Mankind Divided ve diğerleri dahil olmak üzere birçok büyük oyunun zaten ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Epic games ayrıca Geçen hafta INDUSTRIA ve LISA: Definitive Edition oyunlarını ücretsiz dağıtmıştı.

İlginizi çekebilir; Windows 11 kullanıcı kaybetmeye devam ediyor

Bu hafta Epic Games Store’daki ücretsiz oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O halde Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3 oyunlarının fragmanlarına ve kısa açıklamalarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cat Quest II

Cat Quest II, kedi ve köpeklerin hüküm sürdüğü fantastik bir krallıkta geçen bir açık dünya aksiyon RPG oyunudur. Burada, sihirle dolu bir dünyayı keşfetmek, canavarları yenmek ve bir “miauventura” içinde eşyalar toplamak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Oyun büyüleyici bir görünüme sahip ve birlikte oynamak için harika bir seçenek gibi görünüyor. Hikaye, tahtlarını geri almak ve Felingard’ın kedi ve köpekleri ile Lupus İmparatorluğu güçleri arasındaki asırlık bir savaşı sona erdirmek için bir yolculukla yüzleşmek zorunda olan, iradelerine karşı birleşmiş iki krala dayanıyor.

Orcs Must Die! 3

Orcs Must Die! 3 güçlü bir kule savunma tarzına sahip üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Burada, oyuncuların neredeyse sonsuz ork dalgalarının krallığı istila etmesini durdurmak için sayısız tuzak kombinasyonu oluşturmaları gerekir.

Mevcut çeşitli haritalara ek olarak, oyun ayrıca çok havalı bir görünüme ve Orcs Must Die! 2’deki olaylardan 20 yıldan fazla bir süre sonra, Savaş Büyücüsü ve Büyücünün Tarikatı yeniden inşa ettiği ve yeni çıraklar yetiştirdiği bir gelecekte geçen tamamen yeni bir senaryoya sahiptir.

Epic Games Store’daki ücretsiz oyunları nasıl alabilirim?

Her iki oyunun da Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcut olduğunu ve önümüzdeki Perşembe gününe kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3’ü Epic Games Store’da ücretsiz olarak kullanmak çok basit. Öncelikle, elbette platformda bir hesabınızın olması gerekiyor. Ardından aşağıdaki bağlantılara tıklayın, “Al “a tıklayın ve işte, kişisel kütüphanenize kaydedildiler bile. Şimdi sadece indirin ve keyfini çıkarın!

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın. Ayrıca bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir