Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Epic Games’te Bugünün Ücretsiz Oyunu Belli Oldu(30 Aralık)

Epic Games’te Bugünün Ücretsiz Oyunu Belli Oldu(30 Aralık)

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
27 0
epic

Epic Games Store, yılbaşı için özel olarak düzenlediği ücretsiz oyun fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Şimdiye kadar açıklanmayan yeni gizemli oyun bugün erişime açıldı. İşte günün ücretsiz oyunu hakkında detaylar…

Bugünün Ücretsiz Oyunu Epıc Games’te Belli Oldu! Epic Games, yılbaşı için düzenlediği gizemli oyun dönemine sona yaklaşırken, her gün kullanıcılara yeni bir ücretsiz oyun sunuyor. Şimdi ise, Epıc Games’in bugünkü gizemli oyunu açıklandı. Saints Row, 31 Aralık akşamına kadar Epic Games’te ücretsiz olarak sunulacak.

Deep Silver tarafından Ağustos 2022’de yayınlanan Saints Row, açık dünya aksiyon-macera türünde ve Grand Theft Auto serisine benzer özellikler taşıyor. Oyunun Steam ve Epıc Games’deki fiyatı sırasıyla 305 TL ve 374 TL. 31 Aralık saat 19.00’a kadar bu oyunu ücretsiz olarak Epıc Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca unutmayın, bu oyunun kalıcı olarak sizin olacak!

ücretsiz

Kaçıranlar için, bu yılki ücretsiz gizemli oyun dönemi 13 Aralık’ta Destiny 2: Legacy Collection ile başlamıştı. 20 Aralık’ta sunulan DNF Duel ise, geleneksel günlük hediye kampanyasının başlangıcı oldu. Bu dönemde sunulan tüm ücretsiz oyunlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Peki ücretsiz oyunları nasıl alabilirsiniz? İlk olarak, buradaki bağlantıyı kullanarak siteye gitmeniz gerekiyor. Sonrasında, istediğiniz oyunun üzerine tıklayarak ‘Yükle’ seçeneğini seçip kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ancak unutmayın, oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için Teknoloji Kampüsünü takip etmeye devam edin

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir