Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Exxen üyelik ücretlerine zam geldi! İşte yeni fiyatlar

Exxen üyelik ücretlerine zam geldi! İşte yeni fiyatlar

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
135 0
Exxen

“Türkiye’nin Dijital Platformu” sloganıyla yola çıkan Exxen üyelik ücretlerine zam geldi! Platformun geniş bir içerik yelpazesi, orijinal dizileri ve filmleri, Süper Lig ve Avrupa futbolunun önemli ligleri ve uygun fiyat seçenekleri gibi birçok avantajı vardır. Ancak, Exxen’in reklamlı paketlerde reklamların olması ve bazı içeriklerin diğer platformlarda da mevcut olması gibi bazı dezavantajları da bulunmaktadır. İşte yeni fiyatlar.

“Değerli üyemiz, Türkiye’nin dijital platformu Exxen olarak içeriklerimizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için abonelik fiyatlarımızı 17 Şubat 2024 tarihinden itibaren güncelliyoruz.”

Güncel abonelik ücretleri

  • Reklamlı Exxen

Aylık: 99,90 TL > 129,00 TL
Yıllık: Satıştan Kaldırıldı

  • Reklamsız Exxen

Aylık: 137.90 TL > 179,00 TL
Yıllık: Satıştan Kaldırıldı

  • Reklamlı Exxen Spor

Aylık: 222,50 TL > 289,00 TL
Sezonluk: Satıştan Kaldırıldı

  • Reklamsız Exxen Spor

Aylık: 260,50 TL > 339,00 TL
Sezonluk: Satıştan Kaldırıldı

Exxen’de Neler Var?

Her hafta yeni bölümleri yayınlanan orijinal dizileri ile öne çıkmaktadır. Komedi, drama, romantik komedi, gerilim gibi birçok farklı türde diziyi Exxen’de bulabilirsiniz. Ayrıca Türk ve yabancı filmlerin geniş bir koleksiyonu da mevcuttur. Platformda yeni vizyona giren filmler, klasik filmler, animasyonlar ve belgeseller gibi birçok farklı film seçeneği bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir; OpenAI Metinden Video Oluşturma Aracını Duyurdu!

2021-2022 ve 2022-2023 sezonları için Süper Lig yayın haklarını almıştır. Platformda ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve birçok farklı spor müsabakasının da canlı yayınları yer almaktadır.

Exxen’e Nasıl Üye Olurum?

Exxen’e üye olmak oldukça basittir. Platformun web sitesine veya mobil uygulamasına girerek üyelik formunu doldurabilirsiniz. Exxen’de farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın. Bir dahaki sefere görüşmek üzere!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir