Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Farming Simulator 22, Epic Games Store’da ücretsiz oldu

Farming Simulator 22, Epic Games Store’da ücretsiz oldu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
59 0
epic games

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği an geldi! Epic Games, bu hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunu duyurdu ve ünlü çiftlik simülatörü Farming Simulator 22 oldu.

Epic Games her hafta Perşembe günleri kullanıcılarına yeni bir ücretsiz oyun sunuyor. Geçen haftanın ücretsiz oyunu, ödüllü RPG Dragon Age: Inquisition’ın tam sürümüydü. Daha önceki haftalarda ise GTA 5, Death Stranding, Deus Ex: Mankind Divided gibi popüler yapımlar da ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

Farming Simulator 22, oyuncuları modern bir çiftçinin yerine koyarak çiftçilik, hayvancılık ve ormancılık süreçlerini yönetmeye davet ediyor. Oyun, farklı mevsimlere hazırlanma ve üretim zinciri kurma gibi ticari zorlukların üstesinden gelmeyi gerektiriyor.

İlginizi çekebilir; Call of Duty: Black Ops 6 tanıtım tarihi belli oldu!

100’den fazla gerçek marka ve 400’ün üzerinde makine ile donatılan Farming Simulator 22, en eksiksiz çiftçilik simülatörlerinden biri olarak gösteriliyor. Oyuncular Fransa’da bir üzüm bağı veya zeytinlik yönetebilecekleri gibi Amerika’nın orta batısında buğday, mısır, patates ve pamuk plantasyonlarını da idare edebilecekler.

Farming-Simulator-22

Farming Simulator 22’yi Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinmek çok basit. Kullanıcıların, 30 Mayıs Perşembe günü öğlen 12’ye kadar “Al” seçeneğine tıklayarak oyunu kütüphanelerine eklemeleri yeterli olacak. Ardından oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilecekler.

Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyasını kaçırmak istemeyenler, her Perşembe günü yeni bir ücretsiz oyun için Epic Games Store’u ziyaret etmeyi ihmal etmemeli.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir