Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Galaxy S23 One UI 6 Almaya Başladı

Galaxy S23 One UI 6 Almaya Başladı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
48 0
Galaxy-S23

One UI 6 nihayet tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlandı. Avrupa’daki Galaxy S23 sahipleri, Samsung’un Android 14 tabanlı yeni sistemine yönelik güncellemeyi aldıklarını bildirdi. İşte haberin detayları.

Güncelleme X (eski adıyla Twitter) ve Reddit gibi sosyal ağlarda oldukça çok paylaşıldı. The Verge’e göre, paket İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya ve Portekiz’de yaşayan tüketicilere ulaşmış görünüyor.

Görünüşe göre, One UI 6’nın son sürümü ilk olarak işletim sisteminin Beta sürümünü test edenler için geliyor. Bununla birlikte, yapı One UI 5.1 çalıştıran cihazlara da dağıtılacak.

Dağıtım yalnızca Avrupa ülkelerinde gerçekleşecek olsa da, tüm dünyanın güncellemeyi alması uzun sürmeyecek. Samsung genellikle birkaç hafta içinde daha fazla bölge için sürümler yayınlıyor.

Galaxy-S23

One UI 6’nın beklenen sürümü

Ancak One UI 6’nın kesin olarak piyasaya sürülmesi tam olarak bir sürpriz değil. Salı günü (24) Samsung, Galaxy S23 telefonlarda One UI 6 Beta programının kapatıldığını duyurdu.

Test programının kapatılması, yeni sistemin nihai sürümüyle piyasaya sürülmek üzere olduğunu gösteriyordu.

İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy S24 Serisi Heyecanla Bekleniyor: Ocak 2024’te Piyasaya Sürülmesi Planlanıyor

One UI 6 neredeyse üç aydır resmi olarak deneniyor. Sistem, yeni bir saat konumu, yeni düğme seçeneklerine sahip Hızlı Panel, yeni bir varsayılan yazı tipi ve daha fazla yerel widget gibi yeni özelliklerle dolu.

Şimdilik One UI 6’nın diğer bölgelere ulaşması ya da diğer Samsung cihazları için ne zaman yayınlanacağı konusunda bir tahmin yok. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir