Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Gmail Android Sürümü Toplu Seçim Özelliğine Kavuşuyor

Gmail Android Sürümü Toplu Seçim Özelliğine Kavuşuyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
10 0
gmail

Google, Gmail Android sürümüne toplu seçim özelliğini eklediğini duyurdu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, aynı anda 50 adede kadar e-posta seçebilecek.

Adındanda anlaşılacağı gibi düğmeye tıklandığında, mevcut sayfadaki tüm e-postalar seçilecek. Daha sonra seçilenler kolaylıkla silinebilecek, okundu olarak işaretlenebilecek veya başka bir işleme tabi tutulabilecek.

Bu özellik, Android kullanıcıları için oldukça kullanışlı olacak. Gelen kutusunda birden fazla e-posta seçmek için tek tek seçmek yerine, artık tek bir düğmeye tıklamak yeterli olacak.

Gmail

İlginizi çekebilir; Android 14 ile Telefonlar Web Kamerasına Dönüşecek

Google, bu özelliğin sunucu tarafında cihaz bazında kullanıma sunulduğunu açıkladı. Bu nedenle, bazı kullanıcılar için henüz mevcut olmayabilir. İlerleyen haftalardan sonra tüm kullanıcılar için kullanıma açılacak.

Gmail toplu seçim özelliği bir çok fayda sağlayacak

Birden fazla e-postayı tek seferde seçmeyi kolaylaştıracak. Yeni özellikle birikte, okundu olarak işaretleme veya başka bir işleme tabi tutma gibi görevleri hızlandırmayı kolaylaştıracak. Yeni özellik kullanıcı deneyimini de iyileştirecek.

Böyle bir özellik masaüstü versiyonunda bir süredir mevcuttu. Ancak Android versiyonunda bu henüz mümkün kılmıyordu.

Toplu seçim özelliğinin Android kullanıcıları için oldukça kullanışlı olacak. Bu özellik, gelen kutusunu yönetmeyi kolaylaştırarak kullanıcılara zaman kazandıracak. Gmail kattığı özelliklerle pazar payında oldukça önemli durumda. İlerleyen zamanlarda daha çok özellik kazandıkça rakiplerinin önünde yer almaya devam edecek gibi görünüyor. Yeni özellik hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize bildirin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir