Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Gmail’in Android Uygulamasına “Tümünü Seç” Özelliği Geldi: Kullanıcılar Artık Kolayca Mesajlarını Silebilecek

Gmail’in Android Uygulamasına “Tümünü Seç” Özelliği Geldi: Kullanıcılar Artık Kolayca Mesajlarını Silebilecek

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
31 0
Android

Dünya çapında en çok tercih edilen e-posta servisi olan Gmail’in Android uygulaması, uzun bir süredir kullanıcıların talepleri arasında olan temel bir özelliği sonunda ekledi. Özellikle ‘Tümünü Seç’ seçeneğinin eksikliği, kullanıcıların tüm e-postaları kolayca silme isteğini engelliyordu. Ancak, son gelen güncellemeyle birlikte bu eksiklik gideriliyor.

Reddit platformunda bazı kullanıcılar, Gmail’in Android uygulamasında beklenen ‘Tümünü Seç’ düğmesinin görünmeye başladığını keşfettiler. Yapılan incelemeler, bu özelliğin 2 sürümde tespit edildiğini ortaya koydu.

Bu önemli özellik, uzun süredir Gmail kullanıcıları tarafından talep ediliyordu ve nihayet genel kullanıma sunuldu. Kullanıcılar artık bir e-postaya uzun basarak veya gönderenin avatarına dokunarak ‘Tümünü Seç’ seçeneğine erişebilecekler. Ancak belirtilmesi gereken bir nokta var: Bu seçenek tüm e-postaları seçmek yerine sadece geçerli sayfadaki e-postaları seçiyor. Eğer bu özellik henüz uygulamanıza gelmediyse, Play Store üzerinden uygulamanızı güncellemeniz gerekebilir.

Gmail'in

Gmail’in Android uygulamasına gelen bu güncelleme, kullanıcıların e-postalarını daha verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyarak, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırıyor. Henüz bu güncellemeyi almayan kullanıcılar için, en son sürüme güncelleme yaparak bu özellikten faydalanmaları öneriliyor.

Bu güncelleme, Gmail’in Android kullanıcıları arasında büyük bir memnuniyetle karşılanırken, kullanıcıların e-posta yönetimindeki kolaylığı artırması bekleniyor. Güncelleme, kullanıcıların beklentilerini karşılama yolunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir