Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. HMD ‘nin Yeni Telefonu Geekbench’te Görüntülendi!

HMD ‘nin Yeni Telefonu Geekbench’te Görüntülendi!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
158 0
Hmd-nokia

Geçtiğimiz ayın sonunda HMD, yakında kendi markalı ürünlerini piyasaya süreceğini doğrulamıştı. Şirketten az 9 akıllı telefon geliyor. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde tasarım ve ana kamerasının önemli detayları sızdırılmıştı. Şimdi ise Geekbench üzerinde iki tane daha tespit edildi.

Legend ve LegendPro kod adlı iki HMD markalı akıllı telefon Geekbench veritabanında ortaya çıktı. Listeleri ortak bir yonga seti ve farklı RAM kapasiteleri listelendi. Telefonlar giriş seviyesi bir Unisoc T606 çip işlemci ile gelmesi planlanırken Legend 4GB RAM ile gelecekken, LegendPro 8GB RAM ile gelecek.

HMD

Yazılıma gelince, her ikisi de Android 14 ile beraber gelecekken, Nokia markalı telefonlar olarak muhtemelen safa yakın bir Android deneyimi sunacaklar.

Ne yazık ki, bu ürünler hakkında bilinenler kısıtlı. Önümüzdeki birkaç gün içinde onlar hakkında daha fazla ayrıntı çıkması muhtemel. Telefonlar dısışında HMD’nin OIS özellikli 108MP kameraya sahip bir akıllı telefon çıkarması bekleniyor. Üretken duyumcu Evan Blass da geçtiğimiz günlerde 6 HMD telefonunun kod adlarını paylaştı.

İlginizi çekebilir; Instagram ve Threads, artık siyasi içerik önermeyecek

Bu ürünlerden ikisi yukarıda bahsedilen Legend ve LegendPro. Diğerleri ise Pulse, Pulse+, PulsePro ve Legend. HMD (Human Mobile Devices) MWC 2024 etkinliğini 25 Şubat olarak planladı. Bunlardan bazıları veya belki de bu telefonların tümü konferansta duyurulabilir.

Ayrıca, HMD’nin Nokia markalı akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam edeceğini doğruladığını da belirtelim. 2024 yılında 17’den fazla model bekleniyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın. Bir dahaki sefere görüşmek üzere!

What’s your Reaction?
0
0
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir