Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Rockstar duyurdu: İşte ilk GTA 6 fragmanının yayın tarihi

Rockstar duyurdu: İşte ilk GTA 6 fragmanının yayın tarihi

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
35 0
GTA 6

Rockstar Games, GTA 6‘nın ilk fragmanının yayın tarihini resmi X hesabı üzerinden duyurdu. Şirket, merakla beklenen GTA 6 için Aralık 2023’te bir ön izleme yayınlayacağını önceden açıklamıştı. En son gönderilen Vice City temalı paylaşım, oyuncuların heyecanını doruk noktasına çıkardı!

GTA 6 Vice City’de geçecek

GTA 6‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık tarihinde Türkiye saati ile 17.00′de yayınlanacak. Şirketin X gönderisinde yer alan GTA 6’ya yönelik ilk ön izlemenin tarihi ve saati gibi parametrelerle birlikte kullanılan tema da oldukça dikkat çekici. Gün batımı eşliğinde palmiye ağaçlarının yer alması oyunun Vice City’de geçeceğini önceden bildiğimiz üzere doğruluyor. Aynı zamanda “fragman 1” ibaresi yakın zamanda birkaç ön izleme daha görebileceğimize işaret ediyor.

Rockstar Games, fragmanda oyunun içinden görüntülerle birlikte çıkış tarihine yönelik tüyolar verebilir. Yıllarca beklenen oyunun çıkışı için önümüzde halen bir süre mevcut ancak oyuna yönelik somut görüntüler görebilmek bile heyecanı ciddi seviyede artırmaya yetiyor. Başlangıçta The Game Awards 2023’te görmeyi planladığımız fragmanın yayın tarihi bir nebze erkene alınmış. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA 6 yıllardır süregelen beklentileri karşılayabilecek mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir