Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17.1 Beta 1 Çıktı!

iOS 17.1 Beta 1 Çıktı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
108 0
ios17-beta1

Apple, iOS 17.1 beta 1 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı. Bu yeni güncelleme, Apple’ın iPhone için iOS 17 güncellemesinin yayınlanmasından bir hafta sonra geldi, Apple aynı zamanda iPadOS 17.1 beta 1’i de geliştiriciler için yayınladı.

iOS 17.1 ve iPadOS 17.1’in bu yeni betaları iPhone ve iPad için bir dizi yeni özelliğin yanı sıra çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleriyle birlikte geliyor.

Güncellemesi AirDrop’ta bazı değişiklikler içeriyor, aktarımlar artık WiFi veya Hücresel üzerinden yapılabiliyor, bu da aktarımı tamamlamak için diğer kişinin kapsama alanında kalmak zorunda olmayacak.

İlginizi çekebilir; Kritik Hataları Düzelten iOS 17.0.2 ve iPadOS 17.0.2’yi Yayınladı

Apple ek olarak iPhone ve Apple Watch arasında NameDrop özelliğini kullanma becerisini ekledi, Ayrıca Apple Music’te de bazı değişiklikler var ve artık şarkıları, çalma listelerini ve daha fazlasını favorilere ekleyebilirsiniz.

Bu yeni yazılım güncellemesi iPhone’a bir dizi yeni metin tonu ve zil sesi getiriyor, ayrıca Books & Journal uygulamalarında küçük değişiklikler ve Dynamic Island ve daha fazlası için bazı güncellemeler de sunuyor.

Yeni beta yazılımı güncelleştirmesi geliştiricilerin indirmesine sunuldu, bu serinin ilk betası olduğu için nihai yazılımın yayınlanması biraz zaman alacak, bunun Ekim sonu ya da Kasım başı gibi gerçekleşmesi bekleniyor. Yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize bildirin. Ayrıca tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir