Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17.1 Neler Sunacak! Çıkış Tarihi Belli Oldu

iOS 17.1 Neler Sunacak! Çıkış Tarihi Belli Oldu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
76 0
ios-17

Apple kısa bir süre önce iOS 17.1’in üçüncü beta sürümünü yayınlamıştı ve sizlerle paylaşmıştık. Şimdi yayınlanma tarihi hakkında bazı detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Yazılım 24 Ekim’de herkese sunulacak gibi görünüyor.

Yeni sürüm adayının yarın yayınlanması beklenirken ve bir hafta sonra da yazılımın nihai sürümünün herkese sunulması bekleniyor.

Yeni sürümün yayınlanma tarihi Fransız düzenleyici grup ANFR tarafından açıklandı, Apple’ın yazılım güncellemesi Fransa’da düzenleyicilerin talep ettiği iPhone 12’deki radyasyon seviyeleriyle ilgili bir sorunu çözecek.

İlginizi çekebilir; AMD Ekran Kartlarına Counter Strike 2’de Ban Tehlikesi!

Güncellemenin çıkış tarihi 21 Ekim olarak web sitelerinde yer alırken, açıklamanın çevirisi şu şekilde: “Bu düzeltme en geç 24 Ekim’de tüm kullanıcılara sunulacak.”. denildi.

Apple’ın iOS 17.1 yazılım güncellemesini önümüzdeki hafta yayınlamasını beklenmiyordu, bu nedenle yazılım iPhone’a bazı yeni özellikler getireceği ve ayrıca iPhone’daki bazı hata düzeltmelerini ve performans iyileştirmelerini ele alacağı için bu iyi bir haber.

Öte yandan iPhone cihazlarını iOS 17.0.3’e güncelledikten sonra farklı sorunlarla karşılaşan kullanıcıların sorunlarının da giderilmesi bekleniyor.

Apple’ın aynı zamanda yeni watchOS 10.1 ve macOS Sonoma 14.1 ve tvOS 17.1 ile birlikte iPadOS 17.1’i de yayınlaması bekleniyor, tam olarak ne zaman çıkacağına dair daha fazla ayrıntı alır almaz size bildireceğiz.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir