Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. iOS 17.1 ve iPadOS 17.1 Beta 3 Yayınlandı

iOS 17.1 ve iPadOS 17.1 Beta 3 Yayınlandı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
12 0
iOS-17-1-iPadOS-17-1-Beta-3

Apple, iPhone için iOS 17.1 beta 3 ve iPad için iPadOS 17.1 beta 3 sürümlerini geliştiriciler için yayınlarken, iOS 17.1 ve iPadOS 17.1 için yeni bir genel beta sürümünü de herkese açık beta test kullanıcıları için yayınladı.

Önceki betalardan bir hafta sonra gelen yeni iOS 17.1 beta 3 ve iPadOS 17.1 beta 3, iPhone ve iPad’e bir dizi yeni özellik getirmenin yanı sıra çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de içeriyor.

iOS 17.1 Beta 3 için en son güncelleme, artık hem WiFi hem de hücresel ağlar üzerinden aktarımları destekleyen ve başarılı dosya paylaşımı için fiziksel yakınlık gereksinimini ortadan kaldıran gelişmiş AirDrop işlevselliği de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikler getiriyor. Güncelleme ayrıca NameDrop özelliğinin iPhone ve Apple Watch arasında sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Apple Music de kullanıcıların favori şarkılarını, çalma listelerini ve diğer medyalarını belirlemelerine olanak tanıyan güncellemeler aldı.

İlginizi çekebilir; Apple Vision Pro, Ağırlığından Dolayı Boyun Ağrılarına Neden Oluyor

Ayrıca bu yeni beta sürümü, bir dizi yeni metin tonu ve zil sesi ekleyerek iPhone’un ses deneyimini zenginleştiriyor. Kitaplar ve Günlük uygulamalarına da ince ayarlar yapıldı ve Dinamik Ada ve diğer özellikler için güncellemeler sunuldu.

iOS 17.1 ve iPadOS 17.1’in yeni betaları geliştiriciler tarafından indirilebiliyor; daha fazla bilgi için Apple’ın geliştirici web sitesine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yeni herkese açık beta sürümü de indirilebilir durumda olup, bu yazılımı denemek için Apple’ın herkese açık beta test programına kaydolmanız gerekmektedir.

Bu, serinin üçüncü beta sürümü olduğundan, iOS 17.1 ve iPadOS 17.1’in son sürümü yayınlanmadan önce birkaç tane daha yayınlanmasını bekliyoruz. Bu güncellemelerin Ekim sonu ya da Kasım başı gibi yayınlanması bekleniyor; yayınlanma tarihiyle ilgili ayrıntılar elimize ulaşır ulaşmaz sizi bilgilendireceğiz.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir