Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17.2.1 Yayınlandı; İşte Yenilikler

iOS 17.2.1 Yayınlandı; İşte Yenilikler

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
154 0
iOS

Apple, iPhone için yeni bir yazılım güncellemesi olan iOS 17.2.1 güncellemesini yayınladı ve bu güncelleme Apple’ın iOS 17.2 yazılım güncellemesini yayınlamasından sadece bir hafta sonra geldi. Bu güncelleme iPhone için bazı önemli hata düzeltmeleriyle birlikte gelirken, Apple iPad için yeni bir güncelleme yayınlamadı.

iOS 17.2.1 yazılım güncellemesi iPhone için bazı güvenlik güncellemeleri içeriyor, bu sürümde hangi güvenlik sorunlarının giderildiğini henüz açıklamadı, resmi sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Steam, 2023 Yılının Özetini Yayınladı! Hemen Göz Atın

Bu güncelleme önemli hata düzeltmeleri sağlıyor ve tüm kullanıcılar için tavsiye ediliyor.

Yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen bu web sitesini ziyaret edin:
https://support.apple.com/kb/HT201222

Güncellemenin herhangi bir yeni özellik içermediği görülüyor, kısa süre önce yayınlanan iOS 17.2 yazılım güncellemesi iPhone’a Apple’ın yeni Journal uygulaması ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli yeni özellikler getirdi.

Ayrıca şu anda beta aşamasında olan IOS 17.3 üzerinde çalışıyor ve bu yazılım güncellemesinin Ocak ayı içinde, muhtemelen Ocak sonu ya da Şubat başında yayınlanmasını bekleniyor.

Yeni iOS 17.2.1 yazılım güncellemesi şu anda indirilebilir durumda ve önemli hata düzeltmeleri içerdiği için güncellemeyi yüklemeniz tavsiye ediliyor, güncellemeyi Ayarlar > Genel > Yazılım güncellemesi yolunu izleyerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yeni sunulan güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir