Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17.2 Beta 1 Geliştirici Sürümü Yayınlandı

iOS 17.2 Beta 1 Geliştirici Sürümü Yayınlandı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
87 0
iOS-17-1-1-1

Apple, iOS 17.1 yazılım güncellemesinin kısa süre önce yayınlanmasının ardından şimdi de iPhone için iOS 17.2 beta 1’i geliştirici sürümünü yayınladı. Ayrıca iPadOS beta 2’yi de yayınlandı ve yazılımın herkese açık bir beta sürümünü de yayınlaması bekleniyor. Peki yeni güncelleme beraberinde hangi yenilikleri getiriyor. İşte detaylar.

Yeni beta sürümleri iPhone ve iPad’e bir dizi yeni özellik getiriyor, beta ayrıca iPhone ve iPad için bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi ile geliyor.

Beta yazılımındaki yeni özelliklerden bazıları yeni Journal Uygulaması, bu uygulama ilk olarak iOS 17 ile tanıtılmıştı ve şimdi nihayet bu güncelleme ile iPhone’a geliyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir; Xiaomi HyperOS İşletim Sistemini Resmen Tanıttı!

Adından da anlaşılacağı üzere, Journal Uygulaması günlük oluşturmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır ve günlüğe fotoğraflar, dinlediğiniz müzikler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli şeyler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca güncelleme iMessage İletişim Anahtarı Doğrulama desteği, Apple Music için Ortak Çalma Listeleri ve Apple Music için başka yeni özellikler de içeriyor.

Bu iOS 17.2’nin yalnızca ilk beta sürümü olduğundan, final sürümünün çıkması için bir süre beklememiz gerekecek, yeni güncelleme muhtemelen ay sonunda yayınlanması bekleniyor.

Bu arada Apple sadece iPhone kullanıcıları için güncelleme yayınlamadı. Teknoloji devi firma iPad, MacBook, Apple TV ve HomePod cihazları için de yeni beta sürümlerini piyasaya sürdü.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir