Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. iOS 17.2 Beta 2 Yayınlandı, İşte Yenilikler

iOS 17.2 Beta 2 Yayınlandı, İşte Yenilikler

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
21 0
ios-17-2-beta-2

Apple, geliştiriciler için bazı yeni betalar yayınladı. iPad için iPadOS 17.2 beta 2 ve iPhone için iOS 17.2 beta 2’yi içeren bu yeni betalar geliştiricilere sunuldu ve bir önceki betadan iki hafta sonra geldi. Apple’ın yakında yazılımın bazı yeni genel betalarını da yayınlaması bekleniyor.

Yeni iOS 17.2 ve iPadOS 17.2 yazılım güncellemeleri iPhone ve iPad’e bir dizi yeni özellik getirecek, ayrıca bir dizi performans iyileştirmesi, hata düzeltmesi ve muhtemelen bazı güvenlik güncellemeleri de getirecek.

İlginizi çekebilir; Google, Milyonlarca Gmail Hesabını Silecek: İşte Korunmanın Yolları

iOS 17.2 ve iPadOS 17.2 güncellemelerinde Apple’ın yeni Journal uygulaması da yer alıyor. Bu güncellemenin yıldızlarından biri, ilk olarak iOS 17’de tanıtılan yenilikçi Journal uygulaması. Günlük tutmayı sevenler için oyunun kurallarını değiştiren bir uygulama. Artık iPhone, iPad ve Mac’iniz arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edilebilen Journal uygulaması içerikler takip edilebilecek.

Güncelleme ayrıca Apple Music’e de bazı yeni özellikler getiriyor. Apple Music’teki yeni özelliklerle müzik dinleme keyfini arttırıyor. Ayrıca, işbirliğine dayalı çalma listeleri özelliği sayesinde arkadaşlarınızla müzikal fikirlerinizi birleştirerek ortak zevklerin korosu olan çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Yeni iOS 17.2 beta 2 ve iPadOS 17.2 yazılımları geliştiricilerin denemesine sunuldu. Bu, serinin ikinci beta sürümü olduğundan, son sürümün çıkması biraz zaman alması beklenirken, Aralık ayında kullanılması bilgiler arasında. Nihai sürüme giden yolda güncellemeler sunmaya devam ederken bizi izlemeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir