Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iPhone 15 Serisi Türkiye’de İlk Kullanıcıları ile Buluştu

iPhone 15 Serisi Türkiye’de İlk Kullanıcıları ile Buluştu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
79 0
iphone 15 türkiye

Apple‘ın merakla beklenen iPhone 15 serisi, 29 Eylül Cuma günü Türkiye’de satışa çıktı. Türkiye’nin dört bir yanındaki Apple Store ve yetkili satıcılarda satışa sunulan iPhone 15, ilk kullanıcılarıyla buluştu.

Apple’ın yeni telefonları dikkat çekti

İstanbul’da yaşayan Almanca öğretmeni Elçin Öztürk, iPhone 11’den iPhone 15’e geçtiğini söyledi. Öztürk, Apple’ın karbon nötr hedeflerini dikkat çekici bulduğunu ve bu nedenle yeni iPhone’u tercih ettiğini belirtti.

Dijital pazarlamacı Emre Öztürk de iPhone 15 Pro modelini alanlardan. Öztürk, telefonun kamera özelliklerinden memnun olduğunu ve yeni iPhone’un kamera özelliklerini çok merak ettiğini söyledi.

iphone

Her sene yeni iPhone alan kullanıcılar

İstanbul’da yaşayan Ataberk Saraç, her sene yeni iPhone modelini aldığını ve bu nedenle ilk kullanıcılardan olmayı çok istediğini belirtti. Saraç, iPhone 15 Pro Max Natural Titanyum rengini tercih etti.

İiginizi çekebilir; Elon Musk Teknofest için Açıklama Yaptı!

Sabahın erken saatlerinde iPhone 15 Pro Max almak için Apple Bağdat Caddesi’ne gelen Sudem Kılıç, iPhone 11 Pro Max’ten geçiş yapacağını ve yeni kamera ve video özellikleri sayesinde daha aktif olmak istediğini söyledi.

Helikopterle getirilen iPhone 15

Apple Yetkili Satıcısı ve servis sağlayıcısı olan Troy, iPhone 15 satışlarına Galataport’ta düzenlediği etkinliklerle başladı. Türkiye’de satışın başlamasını yerinde takip etmek ve iPhone 15 sahibi olmak isteyenler, saat 00.01’de Troy mağazasının yeniden açılmasını Hey! Douglas konseri ile bekledi.

Merakla beklenen iPhone 15, Troy Galataport mağazasına helikopter ile getirildi ve sonrasında Burcu Esmersoy, ön sipariş veren ilk 10 kişiye telefonlarını teslim etti.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir