Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kritik Hataları Düzelten iOS 17.0.2 ve iPadOS 17.0.2’yi Yayınladı

Kritik Hataları Düzelten iOS 17.0.2 ve iPadOS 17.0.2’yi Yayınladı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
68 0
ios17

macOS Sonoma’yı yayınlamanın yanı sıra iPhone için iOS 17.0.2, iPad için iPadOS 17.0.2 ve Apple Watch Series 9 ve Apple Watch Ultra 2 için watchOS 10.0.2‘yi de yayınlayan Apple, bu güncellemelerle bazı hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sunuyor.

Apple daha önce iOS 17.0.2 yazılım güncellemesini yeni iPhone 15 ve iPhone 15 Pro serisi telefonlar için kullanıma sunmuştu, güncelleme geçen hafta bu cihazlar için yayınlandı ve şimdi daha fazla model için yayınlanıyor.

iOS 17.0.2 ve iPadOS 17.0.2 güncellemelerindeki en kayda değer düzeltmelerden biri, kullanıcıların kurulum işlemi sırasında iPhone’lar arasında veri aktarmaya çalışırken karşılaştıkları özellikle can sıkıcı bir sorunu ele alıyor. Bir aygıttan diğerine sorunsuz geçişin önünde önemli bir engel teşkil eden bu hata, son güncellemeyle başarılı bir şekilde ortadan kaldırılmış durumda.

İlginizi çekebilir; Windows 11 22H2 Sürümü Yayınlandı! İşte Tüm Yenilikler

Apple’ın sürüm notları değişiklikler hakkında bazı bilgiler sunsa da, güncellemenin tüm kapsamını yansıtmayabilir. Açıkça belirtilmeyen ek hata düzeltmeleri ve performans geliştirmelerinin de bu yazılım yükseltmesinin bir parçası olması tamamen mümkün kılıyor. Bu güncelleme iOS 17 yazılım güncellemesinin ilk yayınlanmasından bir haftadan kısa bir süre sonra, nispeten hızlı bir şekilde arka arkaya yayınlandı.

Apple’ın iOS 17 yazılım güncellemesi iPhone’a Canlı Sesli Posta, Bekleme Modu, NameDrop, FaceTime Sesli Posta ve daha birçok yeni özellik dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yeni özellikler getirdi.

Bu son güncelleme oldukça önem taşıyor. Kullanıcılar iOS 17.0.2 ve iPadOS 17.0.2’yi sorunsuz bir şekilde indirebilecek. Güncellemeyi yüklemek için Ayarlar’a, ardından Genel’e ilerleyin ve son olarak Yazılım Güncellemeleri’ni seçin. Son gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir