Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil Cihazlar
  4. »
  5. Microsoft Copilot Uygulaması iOS için Kullanıma Sunuldu

Microsoft Copilot Uygulaması iOS için Kullanıma Sunuldu

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
28 0
copilot

Microsoft’un, en yeni OpenAI modelleri olan GPT-4 ve DALL-E 3 tarafından desteklenen yapay zeka destekli asistanı Microsoft Copilot, hızlı ve hassas cevapların yanı sıra gelişmiş metin özellikleri ve dahasına sahip. Uygulamanın Android sürümü geçtiğimiz günlerde çıkış yapmıştı. Şimdi ise iOS için de indirilebilir durumda.

Microsoft Copilot ile ücretsiz GPT-4 deneyimi!

Copilot uygulaması, OpenAI’ın DALL-E 3 modelini kullanarak yapay zeka görüntüleri oluşturabiliyor, belge ve e-posta taslakları hazırlayabiliyor. Buna ek olarak, uygulama üzerinden yakın zamanda entegre edilen GPT-4’ü kapatıp açabilmeniz mümkün kılınmış. Yapay zeka asistanı, aynı zamanda büyük dil modeline (LLM) ücretsiz erişim sağlıyor.

microsoft

Microsoft, bir diğer yapay zeka asistanı olan Bing Chat’ın isminde bir değişikliğe giderek Copilot olarak yayınladı. Velhasıl benzer özelliklere erişebilmek mümkün. Copilot uygulamasının mobil sürümü, ilk olarak 26 Aralık tarihinde Android için sunulmuştu. Hemen ardından iOS ve iPadOS için de yayınlandı. Halihazırda App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Peki, siz bu konu hakkında ve Copilot’un yetenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir