Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Nothing Phone 2a Sızdırıldı!

Nothing Phone 2a Sızdırıldı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
102 0
Nothing-Phone-2a

Geçen yılın sonlarında, Nothing’in Nothing Phone 2a adında “uygun fiyatlı” bir telefon çıkaracağına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Nothing sonunda cihazın varlığını doğruladı ancak herhangi bir önemli ayrıntı vermedi. İlk sızıntıdan bu yana, cihazın neye benzeyebileceğine dair ipuçları sunan çok sayıda görüntü interneti doldurdu. SmartPrix’ten gelen sızıntılar sayesinde cihazın “yenilenmiş” arka panelini gösteren bir render ortaya çıktı.

Sızdırılan görüntü Phone 2a’nın arka panelini içeriyor ve hem Nothing Phone 1 hem de Phone 2’nin bilinen Glyph Lightning arayüzünü atlayarak radikal bir yeniden tasarımı ortaya koyuyor. Bu büyük bir potansiyel değişiklik olabilir ve şimdiye kadar gördüğümüz her şeyden farklı olarak geliyor.

Nothing-Phone-2a-Leaks

İlginizi çekebilir; Almanya, Windows 3 kullanmayı bilen kişiler arıyor!

Tasarım genel olarak önceki modelleri anımsatıyor ve sol üst kısma yerleştirilmiş bir çift kamera kurulumuna sahip. Bu, şimdiye kadar gördüğümüz ve ortaya hizalanmış bir kamera modülü sunan diğer sızıntılardan farklı. Ayrıca, görüntülerden Phone 2a’nın camdan mı yoksa başka bir malzemeden mi yapılmış yarı saydam bir panele sahip olacağı net değil, ancak Nothing’in bildiği klasik şeffaf endüstriyel görünüme sahip. Özellikle, görünür bir kablosuz şarj bobini de yok.

Bunun bir ön üretim birimi olabileceği ve tasarımın henüz nihai olmadığı unutulmamalıdır. Bu nedenle, bir tuz tanesi ile alınmalıdır. Ayrıca, Nothing’in kurucu ortağı Akis Evangelidis de X’te aynı konuda bir paylaşımda bulundu. “…” Şimdi, bu ne anlama geliyor? Bunu sadece zaman gösterecek.

Nothing Phone 2a Beklenen Özellikler

Raporlar, Nothing Phone 2a’nın 1/1,5 inç sensör boyutu ve 1,0 mikron piksel boyutuyla gelen 50 megapiksel Samsung S5KGN9 sensörden oluşan çift kamera kurulumuyla geleceğini öne sürdü. İkincil ultra geniş lens ise 1/2,76 inç sensör boyutuyla gelen 50 megapiksel Samsung S5KJN1 ultra geniş ünite olabilir.

Ayrıca, bir MediaTek Dimensity 7200 işlemci ve 120Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın! Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir