Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Nvidia GeForce Now Fiyatlarına Bir kez daha mı Zam Geliyor?

Nvidia GeForce Now Fiyatlarına Bir kez daha mı Zam Geliyor?

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
0
GeForce Now

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun hizmeti GeForce Now, geçtiğimiz ay Türkiye’deki abonelik ücretlerine büyük ölçüde zam yapmıştı. Nvidia, bulut oyun servisinin küresel fiyatlarında da yeni bir yapılandırmaya gittiğini duyurdu. Peki, bu fiyat artırımı ülkemiz için de geçerli olacak mı? İşte detaylar

GeForce Now Türkiye fiyatları da zamlanacak mı?

Ülkemizde Turkcell desteğiyle Game+ olarak karşımıza çıkan GeForce Now’ın Premıum fiyatlandırmasına baktığımız zaman, 1 Aylık abonelik 270 TL ile sunuyorken 3 Aylık tam erişim 650 TL olarak kullanıcılarla birlikte. Aynı zamanda 6 Aylık abonelik 900 TL, 12 Aylık abonelik ise 2280 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Nvidia’nın son duyurusuna göre GeForce Now, abonelik planı bağlamında değişiklik gösteren ayda 1 ile 2 euro arasında bir artışla yeniden düzenlemeden geçecek. GeForce Now’ın Avrupa’da şu anki fiyatı aylık olarak 10 euro, ancak yakında 11 euroya yükselecek. Aynı zamanda Ultimate hizmetinin de aylık üyeliğinin 20 eurodan 22 euroya yükselmesi söz konusu.

fiyatlandırma

1 Kasım’da yürürlüğe girecek yeni Nvidia GeForce Now fiyat yapılandırması; Kanada, İngiltere, Euro Bölgesi, İsveç, Norveç, Danimarka, Çekya ve Polonya gibi bölgelerde geçerli olacak. Ancak Game+’ın ülkemizde daha geçtiğimiz ay büyük oranda zamlandığını göz önünde bulundurduğumuzda bu fiyat artışının ardından Türkiye’de yeni bir zammın gerçekleşmesi düşük ihtimal.

Yine de kesin olarak zam ihtimalini doğrulamak için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Peki, siz yeni fiyatlandırma hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki süreçte benzer bir fiyat artışını ülkemizde yeniden görebilir miyiz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir