Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya
  4. »
  5. Nvidia GeForce Now G-Sync Özelliğine Kavuştu

Nvidia GeForce Now G-Sync Özelliğine Kavuştu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
62 0
Nvidia-GeForce-NOW

Nvidia‘nın bulut oyun platformu GeForce NOW, G-Sync aracılığıyla değişken yenileme hızları için destek alıyor. Nvidia ayrıca kullanıcılara GeForce NOW Priority veya Ultimate aboneliklerine 24 saat erişim sağlayacak günlük geçişler sunmaya başlayacak.

Nvidia, GeForce NOW için günlük geçişlerin Şubat ayında kullanıma sunulacağını belirtiyor. Gpu üreticisi bir Priority Day Pass ve bir Ultimate Day Pass ile gelecek. Nvidia, ilkinin kullanıcılara RTX 3060 veya RTX 2080’e eşdeğer bir gpu’ya sahip bir bulut bilgisayara erişim sağlayacağını yazıyor. Böyle bir Day Pass’in ücreti 4 dolar. Ultimate Day Pass ile kullanıcılar RTX 4080 gpu’lu bir oyun bilgisayarına 24 saat erişim elde ediyor. Bu da günlük 8 dolara mal oluyor. Nvidia euro fiyatlarından bahsetmiyor.

İlginizi çekebilir; Apple Vision Pro ‘nun çıkış tarihi açıklandı

GeForce NOW ayrıca G-Sync desteği de alacak. Bu, bulut oyun hizmetinin değişken yenileme hızı ekranlarını işlemesine olanak tanıyacak. Ayrıca akış hizmetine 60 veya 120 fps’de 4k çözünürlüğe kadar Nvidia Reflex için daha kapsamlı destek sağlıyor. Her iki yükseltme de bulut oyun hizmetinde “yakında” uygulanacak. Tam olarak ne zaman uygulanacağı henüz bilinmiyor.

Ayrıca Nvidia, Android’de GeForce Now için 1440p modu ile geliyor. Bu, Android telefonu olan kullanıcıların hizmeti öncekinden daha yüksek bir çözünürlükte kullanmasına olanak tanıyacak. Bir yerleştirme istasyonu ile Android kullanıcıları telefonlarını qhd ekrana bağlayabilecekler. Bu aynı zamanda GeForce NOW üzerinde bir klavye ve fare kullanmalarına da olanak tanıyacak.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir