Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Oppo Watch 4: Açığa Çıkan Etkileyici Özellikler ve Tasarı

Oppo Watch 4: Açığa Çıkan Etkileyici Özellikler ve Tasarı

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 3 dk okuma süresi
37 0
watch

Oppo geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yeni akıllı saati olan Watch 4 Pro’yu tanıttı. “Pro” versiyonunu açıklamasına rağmen, standart Oppo Watch görünmedi. Ancak beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor, çünkü bazı kaynaklar, saatin varlığını onayladı ve bazı teknik özellikleri sızdırdı.

Digital Chat Station, Oppo Watch 4’ün OLED Ekran ve Snapdragon işlemci Detaylarını Açıklıyor

Digital Chat Station, OPPO Watch 4’ün bir OLED ekran ve Snapdragon W5+BES2700 işlemcisi ile donatılacağını ortaya koyuyor. Pad3 tablet ve Enco X3 kulaklıklarının çıkış detayları henüz belli değil. Karşılaştırma yapmak gerekirse,. Bu akıllı saat, paslanmaz çelik orta çerçeve, seramik kasa ve gövdenin yan tarafında metal fırçalanmış dokuya sahip.

oppo

Oppo Watch 4

İki renk seçeneği sunuyor: Midnight Black (flororubber kayış) ve Dawn Brown (gerçek deri kayış). OPPO Watch4 Pro, 1.91 inç 378×496 LTPO tam kavisli esnek ekrana sahip, C şeklinde 3D cam kaplamayı destekliyor; 326ppi, 1000nit zirve parlaklık, Lingxi jest kontrolü, negatif tek ekran fonksiyonu genişletme ve küresel AOD saat yüzü gösterimi içeriyor.

Snapdragon W5 ve Hengxuan 2700 tarafından desteklenen cihaz, 2GB RAM ve 200’den fazla derin sahne optimizasyonu sunuyor. 570mAh pil ile donatılmış olup, tam akıllı modda 5 gün ve hafif akıllı modda 14 gün dayanabiliyor. EKG sensörü, bilek sıcaklık sensörü, 8 kanallı kalp atış hızı sensörü ve 16 kanallı kan oksijen sensörü gibi yüksek hassasiyetli sensörlere sahiptir.

Oppo Watch 4, etkileyici özellikleri, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatı ile akıllı saat arenasında çekici bir seçenek olarak ortaya çıkıyor. Teknoloji topluluğu, resmi çıkışını sabırsızlıkla beklerken, sızan özellikler şimdiden stil ve içerik açısından zengin bir cihazı işaret ediyor. Oppo’nun giyilebilir teknoloji dünyasındaki en son yeniliği hakkında daha fazla güncellemeyi bekleyin.

What’s your Reaction?
0
0
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir