Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. OZAN ‘dan Kadın Girişimcilere Özel Fırsat

OZAN ‘dan Kadın Girişimcilere Özel Fırsat

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
47 0
ozan

Sektörlere ve ekonomik konjonktüre özel yenilikçi finansal çözümleriyle dikkat çeken Ozan, iş dünyasında etkili rol oynayan kadın girişimcileri desteklemek için önemli bir adım attı. Ozan’ın POS çözümlerine başvuran ilk 500 kadın girişimciye %0,99 komisyon oranıyla özel bir destek sunarak, kadın girişimcilerin işletmelerini büyütme hedeflerine katkıda bulunuyor.

Sektörlerin ve ekonomik konjonktürün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi finansal çözümler sunan Ozan Elektronik Para, iş dünyasında önemli bir etkiye sahip olan kadın girişimcileri desteklemek adına bir adım attı. Ozan, Fiziki, Sanal veya FijiPOS hizmetlerine başvuran ilk 500 kadın girişimciye %0,99 komisyon oranıyla özel bir destek sunarak kadın girişimcilerin işletmelerini büyütme hedeflerine katkıda bulunuyor. Ozan’ın bu adımı, kadın girişimcilerin ekonomiye olan katkılarını artırmasına ve iş dünyasında daha güçlü bir konuma gelmelerine yönelik önemli bir destek olarak öne çıkıyor. Projeden yararlanmak isteyen işletme sahibi kadın girişimciler başvuru sürecini takip ederek gerekli evrakların iletilmesi ile değerlendirme sürecine dahil olabilecekler.

Ozan_Kadin_Girisimci

İş dünyasında kadın girişimcilerin başarısını ve potansiyelini vurgulayan Ozan Elektronik Para Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Onat “Ozan olarak, kadın girişimcilerin iş dünyasındaki etkisini ve değerini her zaman takdir ettik. Kadınların iş hayatında güçlenmesi, toplumun ve iş dünyasının genel dinamikleri için de hayati öneme sahip. Biz de işletme sahibi kadınların potansiyellerini ortaya çıkarmaları ve büyümeleri için elimizden geleni yaparak katkı sağlamak istiyoruz. Çünkü kadın girişimcilerin başarıları, yalnızca ekonomik büyüme ve işletmelerini genişletmeleri anlamına gelmez, aynı zamanda topluma ilham kaynağı olurlar. Ozan olarak bu bakış açımızla POS çözümlerimize başvuran ilk 500 kadın girişimcimize %0,99 komisyon oranıyla özel bir destek sunuyoruz. Kadın girişimcilerimizin fikirlerine ve vizyonlarına destek vererek iş dünyasında var olmalarına katkı sağlayacağız” açıklamalarında bulundu.

Başvuru formuna https://business.ozan.com/kadin-girisimcilere-ozel-pos/ linkinden ulaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir