Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Papara, Uygulama İçi ‘Sohbet’ Özelliğini Duyurdu

Papara, Uygulama İçi ‘Sohbet’ Özelliğini Duyurdu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
59 0
papara-sohbet

Finansal teknoloji şirketi Papara, uygulama içi sohbet özelliğini yayına alarak finansal işlemleri daha pratik ve eğlenceli hale getirmeyi hedefliyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar, arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle veya yakınlarıyla para transferi, para isteme, işlem paylaş gibi finansal işlemlerini sohbet üzerinden gerçekleştirebilecek.

Papara, Uygulama İçi Sohbet ile Finansal İşlemleri Bir Araya Getiriyor

Yeni sohbet özelliği ile beraber, kullanıcıların alıştıkları mesajlaşma deneyimini finansal işlemlerle buluşturuyor. Mesaj alıntılama, ifade bırakma gibi özellikler sayesinde kullanıcılar, işlemlerini daha kolay takip edebilecek. Ayrıca, sohbet üzerinden hediye kartı gönderme, harcama bölüştürme gibi diğer Papara işlemlerini de gerçekleştirmek mümkün olacak.

İlginizi çekebilir; Papara, Kullanılmayan Hesaplar için Ücret Alacak!

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar, arkadaşlarıyla veya aile üyeleriyle yaptıkları finansal işlemleri daha kolay takip edebilecek ve daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Kullanıcılar, sohbet üzerinden para transferi yaparken açıklama kısmına eğlenceli mesajlar yazabilecek veya hediye kartı gönderirken kişiye özel bir mesaj ekleyebilecek.

Papara “süper uygulama” olma yolunda

Para transferi, ödemeler, birikim gibi odaklarda 2016’dan bu yana ürünler sunan, 2022’de sigorta aracılığı alanında bir şirket kurarak kullanıcılarını hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli sigorta deneyimleriyle buluşturan PaPara, kısa süre önce Yurt Dışı Para Transferi ve Kıymetli Maden Hesabı gibi ürünlerini devreye almıştı.

Papara’nın yeni özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlar kısmından bize bildirin. Ayrıca yeni gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir