Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Photoshop Yapay Zekalı Tarayıcı Sürümüne Kavuşuyor

Photoshop Yapay Zekalı Tarayıcı Sürümüne Kavuşuyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
12 0
adobe-photoshop

Photoshop’un yapay zekalı web sürümü nihayet kullanıma sunuldu. Beta aşamasında geçen iki yılın ardından hizmet, yapay zeka (AI) tarafından desteklenen ana özellikleriyle artık abonelerin kullanımına sunuldu.

Tarayıcılar için Photoshop, masaüstü programında bulunan araçların çoğunu sunuyor, ancak daha basit ve basitleştirilmiş bir arayüzde görüntüleniyor. Özellikler arasında, kullanıcının düzenleme iş akışını yönetmesine yardımcı olan bağlamsal görev çubuğu da yer alıyor.

Kullanıcı isterse, aracı devre dışı bırakmak ve araçların yüklenebilir sürüme benzer yerlerde düzenlendiği, tam deneyime daha çok benzeyen bir arayüze sahip olmak mümkündür. Tarayıcı platformunun bir diğer avantajı da, birden fazla kişinin aynı proje üzerinde çalışmasına izin verdiği için işbirliğidir. Gelecekte, web uygulamasına daha fazla işlev gelecektir.

İlginizi çekebilir; Vivaldi Tarayıcı, Nihayet iOS için Kullanıma Sunuldu!

photoshop

Photoshop web’de yapay zeka araçları

Photoshop’un popüler yapay zeka araçları web sürümünde de kullanılabilecek. Bunlar arasında, her ikisi de metin açıklamalarına dayalı olarak öğe ekleme, kaldırma ve görüntüleri genişletme yeteneğine sahip olan Generative Fill ve Generative Expand araçları bulunmaktadır.

Fiyatı ne kadar olacak?

Photoshop’un web sürümü, programla birlikte tüm Adobe abonelik paketlerinin bir parçası olacak. Maalesef web tabanlı Photoshop’un ücretsiz bir sürümü gelmeyecek. Bu sebeple, ilk 7 gün ücretsiz olarak deneyebileceğiniz web yazılımı için aylık 134,40 TL ödemeniz gerekeceğinin altını çizelim.

Adobe, Haziran 2022’den bu yana Photoshop web’in ücretsiz bir sürümünü deniyor, ancak bugünkü sürüm bu sürüm değil. Hizmetin bu ücretsiz sürümünün kesin sürümü için şimdilik bir tahmin yok. Neler düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlar kısmından bize bildirin. Ayrıca yeni gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir