Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. POCO, Yeni M6 Pro 4G Modelini Küresel Piyasada Sunmaya Hazırlanıyor

POCO, Yeni M6 Pro 4G Modelini Küresel Piyasada Sunmaya Hazırlanıyor

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
37 0
poco

Teknoloji devi POCO, son zamanlarda Tayland merkezli NBTC’den aldığı sertifika ile M6 Pro 4G modelini küresel pazarda tanıtmaya yönelik adımlar atmaya başlıyor. Cihazın sertifikalandığı belirtilirken, teknik özellikleri ve tasarımı hakkında net bilgiler henüz paylaşılmış değil.

Görünüşe göre, POCO M6 Pro 4G, IMDA sertifikasyon veritabanında ortaya çıkan model numarası ile dikkat çekti. Ancak, resmi kaynaklar henüz cihazın özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi paylaşmamış durumda.

Ancak, bazı kaynaklara dayanarak, POCO M6 Pro 4G’nin LTE bağlantı desteği sunacağı ve Redmi Note 13 Pro 4G modelinin küresel pazar için yeniden adlandırılmış bir versiyonu olabileceği tahmin ediliyor. FCC sertifikasyonu da bu tezi destekler nitelikte.

Önceki raporlar, cihazın muhtemel kamera özelliklerini de ortaya koymuştu. İddialara göre, cihazın arka tarafında OIS (Optik Görüntü Sabitleme) özellikli 64 megapiksel birincil kamera yer alacak. Bu kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı bir lensle desteklenecek.

M6

POCO M6 Pro 4G’nin, 5G destekli kardeşi M6 Pro 5G modelinin bir versiyonu olabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Ancak, her iki model de benzer özellikler sunacak gibi görünüyor. M6 Pro 5G, 90Hz yenileme hızına sahip uzun bir 6.79 inç FHD+ ekrana ve Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 SoC işlemcisine sahip. Ayrıca, büyük bir 5.000mAh batarya ve 18W hızlı şarj desteğiyle dikkat çekiyor.

POCO’nun M6 Pro 4G modeli hakkında daha fazla detay ve resmi duyuru beklenirken, cihazın yakın zamanda küresel pazarda satışa sunulması bekleniyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir