Teknoloji Kampüsü

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Haberler
 4. »
 5. Premium Hissettiren Glorious GMMK 2 ve Forge Series One Pro İnceleme!

Premium Hissettiren Glorious GMMK 2 ve Forge Series One Pro İnceleme!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 4 dk okuma süresi
132 0
Glorious

Glorious, diğer popüler oyuncu markalarına göre daha yeni bir marka olsa da, son yıllarda hızla yükselen bir grafik çiziyor. Kısa sürede üst seviye oyuncu ekipmanları üretmeyi başaran marka, oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. Türkiye’de de resmi olarak satışa sunulan Glorious GMMK 2 ve Forge Series One Pro firmanın iddialı modellerinden biri. Her iki ürünü de sizler için inceledik. İyi seyirler.

GLORIOUS GMMK 2

GLORIOUS GMMK 2, anahtarlar veya tuş başlıkları olmadan çıplak bir versiyonda veya doğrusal GLORIOUS Fox anahtarları takılı tamamen monte edilmiş bir versiyonda mevcut olan, yalnızca kablolu, mekanik bir klavyedir. Ayrıca %96 tam boyutlu ve %65 kompakt boyutlu olmak üzere iki farklı boyut seçeneğine sahiptir. GLORIOUS’un GMMK serisindeki diğer klavyeler gibi bu klavye de çalışırken değiştirilebilir, yani stok anahtarları lehimlemek zorunda kalmadan istediğiniz herhangi bir anahtarla değiştirebilirsiniz.

GLORIOUS GMMK 2, %96 tam boy ve %65 kompakt boyutlu olarak sunulmaktadır. Ayrıca siyah, beyaz ve pembe olmak üzere üç renk seçeneğine sahiptir.

glorious-gmmk-2

GLORIOUS GMMK 2, oyun kullanımı için tasarlanmış, yalnızca kablolu, mekanik bir klavye olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Önceden monte edilmiş versiyon sadece Cherry MX Reds gibi diğer lineer tarzdaki anahtarlardan daha yüksek bir ön hareket mesafesine sahip lineer GLORIOUS Fox anahtarlarla birlikte geliyor.

İlginizi çekebilir; Güçlü ve Uygun Fiyatlı Telefon | Wiko T60 İnceleme

Bununla birlikte, bu klavye GLORIOUS’un GMMK serisindeki diğer klavyeler gibi PCB’den tamamen çalışırken değiştirilebilir ve özelleştirilebilir, böylece bu stok anahtarları tercih ettiğiniz herhangi biriyle değiştirebilirsiniz. Genel olarak, GMMK 2’deki gecikme, hızlı tempolu oyunları gecikme olmadan idare edebilecek kadar düşük.

 • 45 g çalışma kuvveti
 • Hızlı lineer stil
 • Ön yağlanmış parçalar
 • Parlak RGB için şeffaf kasa
 • 3,9 mm seyahat mesafesi
 • 60 g Bottom Out

Glorious Forge Series One Pro

Forge Series One Pro, ultra hafif tasarımı, uzun pil ömrü ve gelişmiş sensörü ile dikkat çekiyor. Series One PRO, sadece 50 gram ağırlığında ve bu onu piyasadaki en hafif kablosuz oyun farelerinden biri yapıyor. Mouse ayarıca, USB-C şarjı ve kablosuz bağlantı seçeneği de sunuyor.

Glorious-Forge-Series-One-Pro

Diğer özelliklerine bakacak olursak, 19.000 DPI’ye kadar çıkabilen ve 400 IPS’de izleyebilen şirket içi BAMF optik sensörü ile donatılmış. Bu, mouse’un hızlı ve hassas hareketleri takip etmesini sağlıyor.

Öne çıkan özellikleri:

 • Ultra hafif tasarım (sadece 50 gram)
 • Uzun pil ömrü (84 saat)
 • Gelişmiş sensör (19.000 DPI, 400 IPS)
 • Pençe veya parmak ucu tutuşları için uygun tasarım
 • Üç farklı tasarım seçeneği

Ürün linkleri: tebilon.com/glorious-gmmk2-96-fox-lineer-switch-rgb-moduler-turkce-beyaz-gaming-mekanik-klavye/
https://www.tebilon.com/glorious-forge-series-one-pro-50g-19000-dpi-gri-sari-kablosuz-gaming-mouse/

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın. Teknoloji Kampüsü YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir