Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. PS Plus Abonelerine Aralık Ayında Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

PS Plus Abonelerine Aralık Ayında Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
26 0
PS

PS Plus kullanıcılarının merakla beklediği zaman geldi çattı: Playstation Plus üyelerine sunulacak olan Aralık ayı ücretsiz oyunları nihayet belli oldu. Sony’nin abonelik servisi, oyuncuları heyecanlandıran yeni oyunlarla dolu bir kütüphaneyi sunmaya devam ediyor.

Kasım ayının başından itibaren Playstation Plus’ın en düşük seviyesi olan PS Plus Essential üyelerine eklenen Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite gibi üç farklı oyun, oyunseverlere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Aralık ayında ise PS Plus Essential üyelerine Lego 2K Drive, Powerwash Simulator ve Sable gibi oyunlar sunulacak. Bu üç oyun, 5 Aralık Salı gününden 1 Ocak Pazartesi gününe kadar erişilebilir olacak. Ayrıca, 5 Aralık tarihine kadar önceki ücretsiz oyunlar olan Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite, hala kütüphanenize eklenebilir.

playstation

Unutulmaması gereken bir detay da şu: Bu üç oyun yalnızca PS Plus Essential aboneliği kapsamında yer alacak. PS Plus Extra ve Deluxe üyeliklerine dahil edilecek oyunlar ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

Bu arada, Epic Games bu hafta kullanıcılarına iki oyunu ücretsiz olarak sunacak. Bu hafta Oyunseverler için oldukça heyecan verici bir hafta olacak.

Playstation tutkunları, Aralık ayındaki ücretsiz oyunları kaçırmamak için hazır olun!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir