Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Resident Evil 4, iPhone 15 Pro, Mac ve iPad Kullanıcıları İçin İndirilebilir Durumda

Resident Evil 4, iPhone 15 Pro, Mac ve iPad Kullanıcıları İçin İndirilebilir Durumda

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
26 0
Capcom

CAPCOM, merakla beklenen Resident Evil 4 mobil versiyonunu 20 Aralık itibariyle Apple kullanıcılarıyla buluşturdu. iOS platformunda sadece iPhone 15 Pro serisinde oynanabilen bu oyun, ücretsiz olarak erişilebilirken, oyunda ilerlemek ve ekstra içeriklere erişmek için uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor.

Capcom’un, Resident Evil 4’ü artık Apple cihazları için kullanıma sunduğunu duyurmasıyla birlikte, iOS 17 ve üzeri işletim sistemine sahip olan iPhone 15 Pro, M1 işlemcili iPad ve Mac bilgisayarlarında oynanabilen oyun, kullanıcıların ilgisini çekiyor. Oyunun ücretsiz bir şekilde temin edilebildiği belirtilirken, tam sürümün satın alınması gerektiği vurgulanıyor. Türkiye fiyatının 539 TL olduğu açıklanmış durumda.

Resident Evil 4 mobil versiyonu 64.2 GB boyutunda ve tipik olarak büyük oyunlar gibi ilk başta ek dosyalar indiriyor. Oyunun tam sürümünü açmak için ilgili satın alımın gerçekleştirilmesi gerekiyor. 17 Ocak tarihine kadar %50 indirim fırsatı sunuluyor ve oyuna ek DLC’ler ayrı olarak temin edilebiliyor. Oyuncuların kayıt verileri ise Game Center üzerinden senkronize edilebiliyor.

resident evil 4

Geliştirici, oyunun modern oynanışı, yeniden tasarlanmış hikayesi ve canlı detaylı grafikleriyle öne çıktığını belirtiyor. Resident Evil 4, Racon City’deki biyolojik felaketten altı yıl sonrasında başkanın kaçırılan kızını kurtarmak için görevlendirilen Leon S. Kennedy adlı bir ajanın yerine geçme deneyimini sunuyor. Bu hayatta kalma-korku türündeki mobil oyun, benzersiz oynanışıyla bu türü sevenlerin dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Resident Evil serisinin bu yeni versiyonunun, mobil platformda oyunseverler arasında heyecan uyandırdığı gözlemleniyor. Capcom’un bu hamlesi, mobil oyun dünyasında yeni bir heyecan dalgası yaratabilir gibi duruyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir