Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung Galaxy A Modelleri İçin Lansman Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy A Modelleri İçin Lansman Tarihi Belli Oldu!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
58 0

Geçtiğimiz ay bizleri Galaxy S22 serisine kavuşturan Samsung, şimdiyse Galaxy A modelleri için lansmana hazırlanıyor.

Galaxy S22 serisinin ardından Samsung bu kez orta – üst segmente odaklanmış durumda. Akıllı telefon dünyasında adından sıkça bahsettiren şirket, Galaxy A serisine yeni telefonlarını ekleyip tanıtacağı lansman tarihi belli oldu. 

Mobil telefon dünyasında sızıntılar ile tanınan Evan Blass Galaxy A serisi hakkında bir paylaşımda bulundu. Paylaşıma göre Samsung önümüzdeki hafta yani 17 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte Galaxy A serisinin yeni modellerinin tanıtılacağı belirtiliyor.

Samsung yeni Galaxy A modellerinin tanıtımı için hazırlanıyor!

Sızan paylaşıma göre  tanıtım görselinde telefonlar hakkında doğrudan bir detay yer almıyor, ancak farklı tarzlarda yazılan A harfleri durumu gözler önüne seriyor. En üst sağ kısmında yer alan A harfi Samsung’un hızlı şarj konusunda iddialı olacağını akıllara getirirken, suya karşı dayanıklılıkta benzer bir şekilde vurgulanıyor.

Geçtiğimiz yıl şirketin Galaxy A52, Galaxy A52 5G ve Galaxy A72 modelleri resmiyet kazandı. Bu kapsamda Perşembe günü gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte, Galaxy A53 ve A73 modellerinin tanıtılmasını bekleniyor. Ancak şimdiye kadar Samsung cephesinden etkinlik hakkında herhangi bir açıklama gelmedi. 

What’s your Reaction?
19
9
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir