Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung Galaxy Glass Gelecek Yılın Başlarında Piyasaya Sürülebilir

Samsung Galaxy Glass Gelecek Yılın Başlarında Piyasaya Sürülebilir

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
40 0
Galaxy Glass

Apple, bu yılın başlarında Vision Pro karma gerçeklik başlığını tanıttı. Cihazın 2024’te piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak Samsung büyük markalarla bir araya gelerek Apple’dan erken davranabilir. İşte Samsung’un AR başlığı “Galaxy Glass” hakkındaki yeni gelişmeler.

Apple Vision Pro rakibi Samsung Galaxy Glass geliyor

Samsung, Apple Vision Pro rakibi Galaxy Glass karma gerçeklik başlığını önümüzdeki birkaç ay içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Başlangıçta 2024‘ün sonunda görücüye çıkması planlanmış olsa da, Samsung’un Apple’dan önce hareket etmek için işleri hızlandırdığı tahmin ediliyor.

Galaxy Glass’ın gücünü Qualcomm bir işlemciden alacağı ve işletim sisteminin Google ile işbirliği içinde oluşturulacağı aktarılıyor. Rapor, aynı zamanda Samsung’un Flex Magic adıyla ayrı bir ticari marka güvence altına aldığını da ekliyor. Bu markanın hangi alanda üretim vereceği şu an için belli değil.

Samsung

Bu raporlar doğrultusunda, Samsung ve Apple arasındaki AR rekabeti önümüzdeki aylarda daha da yoğunlaşabilir. Bu bağlamda, Samsung tarafından bu konuda herhangi bir resmi açıklama mevcut değil. Velhasıl Samsung Galaxy Glass’ın lansmanının ne zaman olacağını da bilemiyoruz. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir