Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil Cihazlar
  4. »
  5. Samsung Galaxy S24 Ön Sipariş Kampanyası Detayları ve Depolama Seçenekleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S24 Ön Sipariş Kampanyası Detayları ve Depolama Seçenekleri Belli Oldu

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
47 0
galaxy

Samsung Galaxy Unpacked 2024 etkinliği, teknoloji dünyasını heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu etkinlik, Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S24’ü tanıtacağı gün olarak işaretlendi. Ancak, heyecanı daha da arttıran şey, telefonun ön sipariş kampanyaları ve depolama seçeneklerindeki göz alıcı yenilikler.

Samsung Galaxy S24 Ön Sipariş Kampanyası

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu olan Galaxy S24 serisi, etkinlik sonrasında hemen ön siparişe açılacak. Yeni bir rapora göre, şirket, S24, S24+ veya S24 Ultra modelini tercih edenlere çifte depolama alanı sunacak – ve bunu ek bir ücret talep etmeden yapacak. Örneğin, 256GB’lık bir S24 Plus için ödeme yapan bir kullanıcı, telefonun 512GB modeline ücretsiz olarak geçiş yapabilecek. Bu, Samsung’un geçmişte S23 ve S22 için sunduğu benzer bir teklifi devam ettirdiği anlamına geliyor.

Ayrıca, Galaxy S24 serisini satın alanlara özel indirimler de sunulacak. Galaxy Buds FE ve Galaxy Watch, özel fiyatlarla sunulacak. Henüz indirim miktarları ve hangi Galaxy Watch modellerinin kapsam dahilinde olacağı belirsizliğini koruyor.

samsung

Galaxy S24 Depolama Seçenekleri

S24, 128GB ve 256GB, S24+’ın ise 256GB ve 512GB depolama seçenekleriyle sunulacak. 1TB depolama seçeneği ise serinin en üst modeli olan Galaxy S24 Ultra’ya ait olacak ve yalnızca Samsung’un online mağazasında bulunabilecek. Bu özel modele özel renk seçenekleri de sunulacak.

Samsung’un Galaxy S24 serisine yönelik bu kampanya detayları ve geniş depolama seçenekleri, meraklı gözlerin telefonun piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla beklediği bir dönemde ortaya çıktı.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir