Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung İnternet Tarayıcı Windows’a Geliyor

Samsung İnternet Tarayıcı Windows’a Geliyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
88 0
samsung

Samsung tarayıcı Windows 10 ve 11 bilgisayarlar için sürüm kazanıyor. Daha önce Android cep telefonları ve tabletlerle sınırlı olan Samsung’un internet tarayıcısı, Windows bilgisayarlar için de kullanıma sunuluyor. Güney Koreli deve göre, yeni sürüm çeşitli işlevler ve gelişmiş gizlilik koruması ile bir tarama deneyimi vaat ediyor.

Windows 10 ve Windows 11 çalıştıran bilgisayarlarla uyumlu olan Samsung Internet, Galaxy cihazlarında bulunan tarayıcının aynısı. Bu, akıllı telefon ve bilgisayar arasında tarama verilerini senkronize etmeyi, erişilen web sitelerinin geçmişini, favori sayfaları ve açılan sekmeleri paylaşmayı mümkün kılıyor – kaydedilen şifreler yakında eklenecek.

İlginizi çekebilir; NASA Binlerce Kişinin İsmini Uzaya Taşıyacak!

Tarayıcı ayrıca Google ve Bing gibi favori arama motorlarınızı içe aktarmanıza ve reklam engelleyiciler, bir çevirmen ve web’deki adımlarınızı kaydetmeyen gizli mod için desteğe sahip olmanıza olanak tanıyor. Öne çıkan bir diğer özellik ise ekranı kişiselleştirmek için çeşitli açık ve koyu tema seçeneklerini beraberinde getiriyor.

samsung

Chromium açık kaynak projesini temel alan Samsung’un tarayıcısı, programa ekstra özellikler ekleyen ve kullanıcı deneyimini optimize etmeye yardımcı olan çeşitli uzantılarla uyumludur. Bazı Google Chrome ve Microsoft Edge eklentilerinin yazılımla birlikte çalıştığını belirtmek gerekir.

Nasıl indirebilirim ve kurabilirim?

Windows 10 veya Windows 11 yüklü bir bilgisayarınız varsa, Samsung İnternet tarayıcısını Microsoft Store web sitesinden veya işletim sistemi mağazası uygulamasından indirebilirsiniz. Sayfaya girdiğinizde, “Yükle “ye tıklayın ve yüklemeyi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

SamMobile’ın belirttiği gibi, bu yeni çıkan bir sürüm olduğu için, Samsung’un Windows tarayıcısının ilk başta düzensiz bir performans göstermesi mümkündür. Çökmeler, yavaşlık ve kaydırma zorlukları, yayın tarafından tespit edilen sorunlardan bazılarıdır.

Bu küçük hatalar, programın bir sonraki güncellemeleriyle yakında giderilecek ve bu güncellemeler Android için mevcut tarayıcıda bulunan daha fazla özelliği de içerebilecek.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir