Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SpaceX, Starlink için Türkçe Bilen Müşteri Temsilcileri Arıyor

SpaceX, Starlink için Türkçe Bilen Müşteri Temsilcileri Arıyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 1 dk okuma süresi
62 0
SpaceX

Elon Musk‘ın liderliğindeki SpaceX, Türkiye’de Starlink Uydu hizmetinin müşteri hizmetlerini sağlamak üzere Türkçe bilen müşteri temsilcileri arıyor. Şirket, bu pozisyonda çalışacak kişilerin müşterilere teknik destek sağlayabilecek, sorularını yanıtlayabilecek ve sorunlarını çözebilecek niteliklere sahip olmasını istiyor. Ayrıca, Starlink Uydu hizmetinin Türkiye’de tanıtılmasına ve pazarlanmasına yardımcı olacak kişiler tercih edilecek. İşte detaylar.

SpaceX’in yayınladığı iş ilanına göre, müşteri temsilcileri ayda 120 bin TL maaş alacak. Şirket, iş ilanında belirtilen kriterlere ek olarak bazı ek gereksinimler ve olanaklar da sunuyor. Adayların en az 2 yıllık müşteri hizmetleri deneyimine sahip olması gerekiyor. Ayrıca, adayların iyi derecede Türkçe ve İngilizce konuşması ve yazması gerekiyor.

İlginizi çekebilir; Elon Musk’ın Uydu İnterneti Starlink, Türkiye’de Hizmet Vermeye Hazırlanıyor

SpaceX ‘in Türkiye’de müşteri hizmetleri operasyonlarını genişletmesi, şirketin Türkiye pazarına verdiği önemin bir göstergesi olabilir. Şirket, Starlink Uydu hizmetinin Türkiye’de yaygınlaşmasıyla birlikte müşteri hizmetlerine olan talebin de artmasını bekliyor. Neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize bildirin.

What’s your Reaction?
20
1
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir